Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

World Series: Braves’ten Ian Anderson, beş galibiyet vuruşunun ardından oyuna giriyor; Brian Snitker sonucu açıklıyor

USATSI

Dünya Serisinin 3. ana maçında Astrolar Ve Cesur Truist Park’ta Cuma gecesi, Atlanta Rookie sağ el ıan anderson Rahatlatıcı lehine yükselmeden önce beş yenilmemiş vuruş yaptı AJ Minder. O zamana kadar, Anderson 1-0 öne geçmişti. Austin Bayrak Yarışı RBI bir-çıkışta üçüncü vuruşta ikiye katlanır.

İki Braves kurtarıcısı isabetsiz müzayedeyi yedi vuruşa çıkardı ve üçüncü serbest kalana kadar Tyler Matschek, tek bir vuruş yapan Aletmis Diaz’ı sekizinci oyuna sokmasına izin verdi. Braves, Travis D’Arnad’ın solo homer’ına bir sigorta çalışması ekledi 3. maçı 2-0 kazandı. Şu anda ilk yedi seride 2-1 öndeler.

Anderson bazı erken komut sorunlarının üstesinden geldi ve üçe karşı dört gol attı. 76 sahasından sadece 39’u greve gitti. Anderson geceleri sadece beş vuruş ve ıskalayarak sadece üç sert topa izin verdi.

Görünüşe göre, Anderson’ın beş vuruşsuz vuruşu, Rookie’nin sezon sonrası tarihindeki en yüksek dördüncü vuruş vuruşu:

İşte bazı daha özel şirketler:

Anderson, bu sezon sonu sezonunun dört başlangıcından hiçbirinde derin bir şekilde çalışmamış olsa da, koşuları tahtadan uzak tutmakta başarılı oldu – bu playofflardaki 17 istekada sadece üçünü kabul etti.

Braves menajeri Brian Snitker, Anderson’ı üçüncü kez zorlu Houston hattıyla karşılaşmadan önce çekti. Atlanta Fulben’in kaldırdığı ağır yük ve belirsiz döngü devam ederken ve her iki takımın da Pazartesi’ye kadar bir günü olmayacak (seri daha uzun sürerse) Anderson’a daha fazla süre binme arzusu güçlü olmalıydı. ) Ancak, Snitker bu kararı çimdik atan oyuncuya vurduğunda ve Anderson sığınağa girdiğinde vermiş gibi görünüyordu. Marvin Gonzalez Beşinci tepeyi tamamlayın.

Snitker, kararı “duygusal olarak” verdiğini söyledi ve Anderson’ın adım sayısının aramayı kolaylaştırdığını kaydetti.

Anderson normal sezon – 23 sezonu – 3.58 dönemi (124) çağ +) 128 1/3 vuruşta 124 vuruş ve 51 rahat yürüyüş.

READ  Alabama Crimson Tight, Georgia karşısında yedinci seri galibiyetiyle SEC Futbol Şampiyonası'nı kazandı