Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Videoda, Washington’da bir selde sürüklenen bir çocuk ve 9 kişinin dramatik bir şekilde kurtarıldığı görülüyor.

Tiyatro videosu, Washington eyaletinin bazı bölgelerinde şiddetli yağmurların ardından bir çocuk da dahil olmak üzere 10 kişiyi selden kurtaran ABD Sahil Güvenlik helikopteri ekibini gösteriyor. Pasifik Kuzeybatı.

A Klips Sahil Güvenlik, Pazartesi günü Pasifik Kuzeybatı Twitter hesabında, mürettebat üyelerinin çatılarda ve diz boyu sularda mahsur kalan insanları kaldırdığını paylaştı. Klip ayrıca bebeğini kucağında tutarken bir annenin güvenli bir şekilde kaldırıldığını gösteriyor.

Toplamda, Sahil Güvenlik Seattle’ın batısındaki Olimpiyat Yarımadası’ndaki Forks, Washington yakınlarında altı yetişkin ve dört çocuğu selden kurtardı.

ABD Sahil Güvenlik hava saldırıları, 15 Kasım 2021’de Forks, Wash yakınlarındaki sel sularından insanları kurtarıyor.ABD Sahil Güvenlik / Reuters aracılığıyla

Sahil Güvenlik, kurtarma operasyonu sırasında herhangi bir yaralanma olmadığını bildirdi.

Pasifik Kuzeybatı Atmosferik Nehri, rekor yağışları tetikleyen tropikal nemden etkilenir. Ulusal Hava Servisi. Meteoroloji Servisi, şimdiye kadar Washington eyaletindeki en az dört nehirde rekor düzeyde taşkınlara ulaştığını söyledi. Bildirildi.

Salı sabahı 56.000’den fazla müşteri elektriksiz kaldı PowerOutage.tr, Hangi ülke genelinde arızaları izler.

Vali Jay Insley, fırtınadan etkilenenlere yardım etmek için kanıt aramak için Pazartesi günü şiddetli bir hava durumu acil durum duyurusu yayınladı.

InSlee yaptığı açıklamada, devletin 12 Kasım’da başlayan şiddetli bir rüzgar ve yağmur sistemine maruz kaldığını söyledi. Bu sistem, yoğun sel, toprak kayması ve birçok nehirde şişmeye neden olurken, yağmur ve kar bekleniyor.

READ  Shi orada değil mi? COP26, Çin liderinin orada olmayabileceğini umuyor