Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

USMNT’den Christian Pulisik, Weston McKenney’in Meksika’ya karşı kazandığı zaferin yeni ‘Toss a Zero’ bölümünü yazıyor

Cincinnati – Serenat yağmuru, TQL Stadyumu’nda Bailey adlı bir tribünden düştü. Sözleri tanıdık oldukları kadar heyecan vericiydi.

İkiden sıfıra! İkiden sıfıra!

Evet, Amerika Birleşik Devletleri erkek milli takımı için yeni bir yerdi ve sihir yeni nesil oyunculara geçti, ancak Meksika’yı 2-0 yenen Amerikan takımına da aynı memnuniyet duygusunu verdi. Hedefler Hristiyan Polisi Ve Weston McKenney 2022 Dünya Kupası’na katılmanın yolu, ona üç kilit nokta vermeli.

– USMNT’nin Meksika’yı 2-0 yendiği maçın tekrarını ESPN +’da yayınlayın
– ESPN + İzleyici Rehberi: LaLiga, Bundesliga, MLS, FA Cup ve daha fazlası
– ESPN yok mu? Anında erişim sağlayın

Bir yüzyılda altıncı kez Amerika Birleşik Devletleri’ne karşı bu skorla kazandı திரி Rekabetçi bir maçta. Çoğu, Columbus, Ohio’daki Crow Stadyumu’na geldi, ancak TQL Stadyumu, ABD’nin iç saha avantajının her zerresinden yararlanmaya yardımcı olan kalabalık bir kalabalıkla rahat bir uyum olduğunu kanıtladı. Sonuç, 2000’lerin ortalarından bu yana ilk ve bir takvim yılında ilk kez Meksika’ya karşı üç maçlık nadir bir galibiyet serisi oldu.

Pulicic, “Ne yaptığımızı anlıyorlar ve biz de onların neden bahsettiğini anlıyoruz.” dedi. “Bu maçı harika yapan şey. Bu gece tekrar zirveye çıkacağım için çok heyecanlıyım. Meksika’ya karşı her zaman iyi bir maç olacağını biliyoruz ve üç puan almak bize çok yakın kalmamıza yardımcı oluyor. Dünya Kupası.”

Ancak bu zafer, şimdi olduğu gibi tarihle ilgili değil. Sekizgen pozisyonlarda biraz gerginlik gören bir gecede, zafer ABD’yi Dünya Kupası’na katılma yolunda tuttu. ABD şu anda Meksika’nın 14 puan önünde bulunuyor. Kanada karşısında bir puan öndeydi – Kosta Rika karşısında 1-0 galibiyet – ve 2-0’lık bir galibiyetten geri dönen ve Honduras’a karşı deplasmanda 3-2’lik bir galibiyete ulaşan Panama’dan üç puan öndeydi. ABD şimdi Salı günü Jamaika’da yapılacak bir toplantıyla fazladan nefes alma sürecinde.

READ  2021 iPod Pro'nun fiyatı daha da düşük

Gecenin en ilham verici yanı, bu genç oyuncu grubunun bir adım daha ileri gitmesiydi. Geçen Haziran’daki Uluslar Ligi finali veya Ağustos’taki Altın Kupa finali gibi değil, ABD’nin duran toplarda gol atmak için savunmasına ve kaleciliğine büyük ölçüde güvendiği. Bu maçta ABD basını ile agresif davrandı ve topa sahip olma konusunda kendi yerini aldı. Sahadaki hemen hemen her oyuncu daha iyi performans gösterdi. Arka sıra, başlı Yürüteç Zimmerman Ve Miles Robinson Meksika saldırıyı susturdu. Orta saha yavaş yavaş kontrolü ele geçirdi, 18 yaşında Yunus Musa Onun hücum takımı oyuncuları kurmakta çok etkili olduğunu kanıtladı. Ve Timothy Wea Meksika savunmasının sol tarafı, eziyet ettiği pankart gecesinden keyif aldı.

Bir hafta içinde “onur” kelimesi inşa edildi ve Meksika kalecisi Guillermo Ochoa Amerika aynaya baktığında, Amerika’nın başarısı için tam değerinde olduğu bir toplantı olan Meksika gibi olmak istiyor.

Ancak Amerika’nın yaklaşımı sabır gerektiriyor ve orta sahadaki bazı ödüllerin fırsatlar yarattığı ilk yarıda bazı korkuları muhafaza ediyordu. திரி. Şans eseri kaleci Zach Stephen Özellikle inkarda keskindi Hirving Lozano 18. dakikada.

Ancak Berholder’ın yaklaşımı Meksika’yı giymekti ve ikinci yarıda baskı artmaya ve fırsatlar ortaya çıkmaya başladı. Weeh, özellikle, Amerika Birleşik Devletleri tarafından değiştirilemeyecek tehlikeli haçların peşinden gitti. Memo Ochoa’nın 49. dakikada McKinney’nin sürüşünden kurtarışı, Amerika Birleşik Devletleri için o gecelerden biri olabileceği izlenimini verdi.

Berholder, “İkinci yarıda, özellikle ilk 20 dakikada uzaklaşmaya başladık” dedi. “Rakiplerimiz üzerindeki etkimiz bu. Onlara baskı yaparak, topun etrafından dolaşarak ve topla birlikte agresif olabiliriz ve onları kendi kalelerine çevirdiklerinde çok zorlayıcı olabilir.”

74. dakikada ABD dönüm noktasını gördü ve aksiyonun ortasındaki Weeh dikkatlerden kaçıyor. İsa Gallardo Maça beş dakika önce giren polise başıyla işaret eden bir haç koymak.

Maç öncesi spekülasyon, polisin bu maça ne kadar karışacağıydı. Eylül ayında Honduras’a karşı ayak bileği sakatlığından bu yana Club Side Chelsea’de toplam 21 dakika forma giydi. Ancak varlığı Amerika Birleşik Devletleri’ne anında ivme kazandırdı ve Budizm’e geçer geçmez Meksika’ya bir mesaj gönderdiğinden emin oldu ve “Aynadaki Adam” yazan bir gömleği ortaya çıkardı.

Ancak, Amerika Birleşik Devletleri’nin eleme umutlarını yolunda tutması için çok önemli olan, Lily saldırganının Dünya Kupası eleme turundaki ilerlemesi Via tarafından atılan bir hedefti. Panama yenilgisinden sonra Berholder ile bir toplantı Via’nın dikkatini tazeledi ve geçen ay maçı kazananı Kosta Rika’ya karşı zorladığında netleşti. Savunmaya yardım etme taahhüdüyle birlikte, kanat oyuncusu noktalardan birinde tutuşunu sağlamlaştırdı.

“Bana kalırsa kulüp takımımla oynuyorum, bu yüzden buraya gelip oynamam inanılmaz” dedi. “Erkeklerle birlikte olmak çok eğlenceli. Bu gece gerçekleştirdik. En önemli şey bu.”

Weeh ayrıca “Man in the Mirror” tişörtünün kendi yapımı olduğunu da ortaya çıkardı. Diandre Yatlin.

Weih, “Maçtan önce Meksika çok fazla dumanlı konuşma yaptı ve onları yenmek onları kapattı” dedi. “Sürekli maçlar kazanmalı ve onları yenmeye devam etmeliyiz, onların saygısını ve dünyanın saygısını kazanmanın tek yolu bu. Ama şimdi daha iyi bir yoldayız ve geleceğin parlak olduğunu düşünüyorum.”

85. dakikada stoper Robinson iki sarı kart için oyundan ihraç edildi ve akşam saatlerinde her ikisinin de Jamaika matematiği için askıya alındığını gören tek olumsuz taraf McKennie’nin çektiği sarı kart oldu. Tıpkı Robinson gibi, McKennie figürlerinin kaybı da derinden kesildi. Eylül ayında takımın Covid-19 protokolünü ihlal ettiği için iki maçlık askıya alınmasına rağmen, McKennie bu Amerikan takımının duygusal merkezi olmaya devam ediyor ve polise katılıp Meksika ile ilişkilendirilirken düşmanlık düzeyine yükseldi.

Ancak bu hıçkırıklara, Cuma günü El Salvador ile geç berabere kaldıktan sonra hüsrana uğramış bir Jamaika tarafına karşı yenilgiyi önlemek için ihtiyaç duyulabilir.

“Artık arka arkaya üç galibiyet almalıyız. [against Mexico] Açıkçası şaşırtıcı. Ancak bu, kayıtsız olmamız gerektiği anlamına gelmiyor, biz en iyisi olduğumuzu düşünüyoruz ”dedi.“ Şimdi Jamaika’ya odaklanıyor. Bu yüzden gerçekten devam etmeli ve bu takımın neyle ilgili olduğunu ve bu milli takımın neler yapabileceğini dünyaya göstermeye devam etmek istiyoruz.”

Bu Amerikan ekibinde güven artıyor, potansiyeline uygun bir şey. Maç sonrası kutlamalar bile temiz hava aldı. Olarak “ikiden sıfıra“Şerefe Nasıl, Michael Jackson’ın” Aynadaki Adam “Stadyum PA ortamında oynandı. Yeni bir nesil damgasını vuruyor.