Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Trachio hükümdarı LA festivalinde aynı anda bıçaklandı

West Coast rapçisi ve Jerky Rhythm ünlüsü Tracho The Ruler, Cumartesi gecesi Los Angeles Festivali’nde gerçekleşmesi planlanan bir arbedede bıçaklandı. 28 yaşında.

Rapçinin yayıncısı Scott Jason Pazar günü ölümünü doğruladı.

Gerçek adı Darrell Caldwell, Once Upon a Time in LA olan Cetvel Drakeo, yerel saatle 20:30’da festivalde sahne alacaktı.

Los Angeles İtfaiye Departmanına göre, akşam 8:40 civarında, sağlık görevlileri festivalin gerçekleştiği Exposition Park’taki Bank of California Stadyumu yakınında bıçaklanmayla ilgili bir çağrıya yanıt verdiler.

Bir Zamanlar Los Angeles Festivali’nin organizatörlerine göre, tartışma “yolun arkasında” gerçekleşti. Gösteri çabuk bitti Cumartesi gecesi. 50 Cent ve Snoop Dog, etkinlikte sahne alması planlanan diğer sanatçılar.

Los Angeles Polisi bir bıçaklama olayını araştırıyor. Pazar günü kimsenin tutuklanıp tutuklanmadığı belli değil.

Şubat ayında Bay Spotify, aylık 1,5 milyondan fazla dinleyici aldı. Caldwell, bugüne kadarki en büyük albümü The Truth Hurts’u yayınladı ve burada “Yaşadığım her şeyin” gergin bir sunumundan bahsediyor. Bu yılın başlarında albümün tanıtımını yaptığı açıklamada hapis cezası da dahil” dedi.

Los Angeles’ta doğdu ve bir anne tarafından büyütülen Mr. Caldwell röportajlarında gençliğinin çoğunu reform tesislerinde geçirdiğini söyledi. Rob para kazanmanın ve ailesine yardım etmenin bir yolunu düşündü.

dedi zil sesi 2020’ye kadar uzun süredir devam eden özlemleri zengin olmak ve “annemi ve bakabileceğim herkesi yoksulluktan kurtarmak” olacak.

“Artık hiçbir şeyden hoşlanmadıklarından emin olmak istiyorum,” dedi. “İnsanlara, durum ne kadar zor olursa olsun, hikayemin her şeyin mümkün olduğunu kanıtladığını göstermek istiyorum.”

Bay. Caldwell, “Sinir Müziği”nin öncüsüydü.

2020 yılında Sn. Caldwell, bazı düzenleme özelliklerinde kullanılan telekomünikasyon şirketi GTL’ye atıfta bulunan “GDL Kullandığınız İçin Teşekkürler” albümünü yayınladı.

READ  Güney Kore, Kuzey Kore'nin Kore Yarımadası'na tanımlanamayan bir füze attığını söyledi.

24 yaşındaki bir adamın 2016 yılında öldürülmesiyle ilgili olarak yargılanmayı bekleyen Bay. Albüm, Caldwell hapisteyken telefonda kaydedilen dizeleri içeriyordu, Mr. dedi Johnson. Bay. Caldwell, 2019 yılında cinayet ve cinayete teşebbüs suçlamalarından beraat etmişti.

Los Angeles County savcıları, Bay’i cinayet işlemek için komplo kurmakla suçladı. Caldwell’i yeniden denemek için girişimlerde bulunuldu, Mr. dedi Johnson. Bay. Caldwell bir dilekçe sözleşmesini kabul etti ve Kasım 2020’de serbest bırakıldı. Bay Caldwell daha sonra suçu davayla bağlantılı olarak işlemediği konusunda ısrar etti.

Serbest bırakıldıktan bir ay sonra Sn. Johnson ve Mr. Caldwell ilk kez bir araya geldi.

“Her şeyi kendi kurallarına göre kendi başına yapmaktan gurur duyuyordu” dedi. dedi Johnson. “Bağımsız bir sanatçıydı ve yeteneğiyle çok gurur duyuyordu.”

Kariyerinin başlarında, bazı müzik videolarını finanse etti, şarkılarını akış sitelerine yükledi ve gösteriler düzenledi.

Şubat ayında “Talk to Me”yi çıkardığında, üst sıralarda yer alan rapçi ve şarkıcı Drake’in nakaratını içeriyordu. Şarkının Spotify’da 30 milyondan fazla dinlenmesi var.

Bay Caldwell dedi Yuvarlanan kaya Mart ayında insanların “müziğimi ciddiye almalarını ve her şeyi hissetmelerini” istedi.

“Belli bir şekilde konuşabilirim veya belirli şeyler söyleyebilirim ama hayatımda çok şey yaşadım” dedi. “Yaşadıklarımı anlamalarını istiyorum.”