Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ted Cruise, Çocuklara Yönelik Hükümet Aşılarını Desteklediği İçin Big Bird’ü Kınadı | Susam Sokağı

Teksas Senatörü Ted Cruz Muhafazakarları, çocuklara Govt-19 aşıları reçete ettiği için çok sevilen halk figürünü kınamaya yönlendirdi. Büyük kuş.

Bu hafta gördüm Nihai ABD onayı Beş ila 11 yaş arasındaki çocuklara Pfizer-Bioentech Govit aşısı yapılabilir. hangi susam sokağı Covid tavsiyesi Daha önce, popüler rollerini sistematik olarak ebeveynleri çocuklarını korumaya teşvik etmek için kullandı.

büyük kuş Buna göre Gösteriye sürekli aşık olan altı yaşındaki çocuk, Cumartesi günü aşı olduğunu duyurdu.

“Bugün Govt-19 aşısı oldum!” Uygun iletişim sitesini kullanarak, Hulkingley merhametli sarı kuşu duyurdu, heyecan.

“Kanadım biraz acıyor ama vücuduma beni ve diğerlerini sağlıklı tutan ekstra koruyucu güç veriyor. [CNN reporter] Erica Hill, küçüklüğümden beri aşı olduğumu söyledi. Hiçbir şey bilmiyorum! ”

Cruz yanıtladı: “Hükümet kampanyası … 5 yaşındaki çocuğunuz için!”

Diğer sağcılar toplandı. Fox News yazarı Lisa Boothe, Dedim “Covit riski olmayan çocukların beyinlerinin yıkanması” “saptırıldı”.

Çocuklar Var Yetişkinlerden daha az ise, cov tehlikede olacaktır. Ekim ayında, Federal Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Dedim Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşları 5 ile 11 arasında değişen 66 çocuk Govt-19’dan öldü. CDC, yeni Hükümet vakalarının %10,6’sını oluşturduğunu, çocukların başkalarına bulaştırabileceğini ve enfeksiyonların beş ila 11 yaş arasında arttığını söyledi.

Muhafazakar Newsmax Ağı’nda ev sahibi Steve Cortes. Dedim Big Bird’ün tweet’i: “Bu tür bir propaganda gerçekten kötü. Çocuklarınız istatistiksel olarak risk altında değildir ve yeni bir tedaviye zorlanmamalıdır. Uyumlu değil! ”

Amerika Birleşik Devletleri’ne rağmen, Cumhuriyet eyaletlerinde aşı emirlerine ve diğer Hükümet halk sağlığı önlemlerine muhalefet devam ediyor ölüm sayısı Yaklaşık 46.5m şelaleden 753.000’den fazla.

Cumartesi günü, New Orleans’ta Muhafazakar bir yargıç serbest bırakıldı Geçici bir konaklama 100’den fazla çalışanı olan işletmelerin aşı veya haftalık kontrol talep etmeleri gerekmektedir. Biden yönetimi başarılı olacağından emin.

Cruise son zamanlarda manşetlerde koruma Okul yönetim kurulu toplantılarında Nazi kültüne yapılan İlk Değişiklik, ateşli kültürel savaşta günün aktif cephesinde yaptığı işten zevk alıyor gibiydi.

o Daha öte Tweeted: “Liberaller farklıdır. Açık sınırlar umurlarında değil. Ya da enflasyonu artırın. Ya da okullar cinsel tacizi örtbas ediyor. Ya da Afganistan felaketi. Veya Tiran Dem[ocrat]Tıbbi mahremiyeti ve özgürlüğü ihlal eder.

“Ama büyük kuşu eleştirmek? Ve sh’lerini kaybederler[it]”

Cruise için kötü haber, Big Bird’ün halk sağlığı avukatını yıllarca takip etmeyi bırakma ihtimalinin düşük olması. 1972 yılında Örneğin, Çocukların “Beklemeyin, aşı olun!” demesine yardımcı oldu.

Twitter hesabı Muppet Wiki – “Muppets, Susam Sokağı ve Jim Henson hakkında daha iyi bir kaynak oluşturmak için hayranlar ve profesyonellerle birlikte” – Aynen böyle devam: “Büyük kuş çok kibar. Büyük bir kuş gibi ol”

READ  Bu 6 Lok Sabha Demokrat, Altyapı Yasasına karşı oy kullandı. Bu 13 Cumhuriyetçi buna oy verdi.