Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Stephen Colbert, Pennsylvania Senatosu yarışından önce bilinen ‘yalancı’ Dr. Oz’u ifşa etti

Stephen Colbert şakalarını tekmeledi Dr. Mohammad Oz’un büyük kampanya duyurusu Salı günü bir softball: “Senatoya koşmak, göbek yağını azaltmak için garip bir numara.”

Neyse ki oradan zor geldi.

“Şimdi, Dr. Oz ilk kez ofis için yarışıyor.” Gece gösterisi You are. Sunucu, TV doktorunun Pat Domi’den (R-PA) boşalan açık koltuk için Cumhuriyetçi aday olarak yarışacağını duyurması hakkında söyledi. “Yani vaatleriyle alçakgönüllü.” Örneğin, Oz’un kampanya web sitesinde “her Amerikalı’nın içindeki ‘ilahi kıvılcımı’ yeniden ateşlemeye yardımcı olmaya” söz veren bir satıra dikkat çekti.

“Ucuz benzinle yetineceğim,” diye yanıtladı Colbert, “ama tabii ki doktor, tıp fakültesinde sana öğrettikleri gibi ‘ilahi kıvılcımdaki’ pilot ışığa bak.”

Politikaya girmeden önce, sunucunun “televizyonda şüpheli sağlık tavsiyeleri veren bir yalancı olarak kazançlı bir kariyere sahip olduğunu” kaydetti. En kötü sorumsuz iddialar, Sahte kilo verme ürünlerinden, devam eden Govt enfeksiyonları sırasında hidroksi klorokinin yeniden enjeksiyonuna kadar.

Colbert, “Fakat Dr. Oz’un yalnızca sahte tıbbi iddiaları olmayabilir, sahte Pennsylvania iddiaları da olabilir” diye ekledi. “Çünkü yıllardır New Jersey’de yaşıyor ve orada koşuyor. Pensilvanya ile New Jersey arasında büyük bir fark var. Hokey konusunda bir şeyler yapmam gerekiyor. Ne olduğunu bilmiyorum ama seni öldürürler.

Ayrıca sor ve abone ol Son gülüş ağ ışığı.

READ  'Salgın bitmedi': Yeni delta varyantı, Govt davalarındaki artışın ortasında İngiltere'de endişe yaratıyor