Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sony, Pennsylvania’daki Senato çalışması nedeniyle Dr. Oz gösterisini iptal etti

Mohamed Oz (“The Doctor Oz Show”) 13 Ocak 2020’de.

E! Eğlence | NBCUniversal | Getty Resimleri

Sony Resimleri Pazartesi günü, uzun süredir devam eden “Doctor Who Show” un önümüzdeki ay sona ereceğini ve sunucunun birkaç hafta sonra geleceğini söyledi. Mehmet Öz, Senato seçimlerinde Pensilvanya’dan Cumhuriyetçi aday olarak aday olacağını açıkladı.

Sony, sendikasyon şovunun yan ürünü “The Good Dish” ile değiştireceğini açıklarken Oz’un adaylığını belirtmedi. Kızı Daphne Oz’un ev sahipliği yaptığı gösteri, “Doctor Oz”un son yayınlanmasından üç gün sonra 17 Ocak’ta başlayacak.

Ama sonuç neredeyse geliyor İki hafta sonra New York, Philadelphia ve Cleveland’daki TV istasyonları Gösterinin federal iletişim komisyonunun zaman kuralları nedeniyle artık yayınlanmayacağını söyledi.

Bu kurallar, adayların içerik taşıyan televizyon istasyonlarında yayın süresini dinlemelerine izin veriyor ve New Jersey’de yaşayan Oz’u kısa süre önce yayından kaldıran tüm istasyonlar Pennsylvania’nın bazı bölgelerinde bulunuyor.

bu Şov şu anda 13. sezonunda.

“The Good Dish”in istasyon ekipleri tarafından yayınlandı Tilki, Horst, sonraki yıldız, Gri, Sinclair, Ve diğerleri, Sony’ye göre.

Oz, koşusunu duyurduğunda, zaten kalabalık olan adayların yerini almak isteyen bir alana katıldı. Sen., emekli bir Cumhuriyetçi. Pat Tommy. Yarışma, Demokratların 2023’te mevcut Senato çoğunluğunun kontrolünü elinde tutup tutmayacağını belirleyebilir.

Pennsylvania 2022, açık bir Cumhuriyetçi seçiminin ortaya çıkmadığı savaşlar için eyalet Senatosu yarışlarından biridir.

Associated Press’e göre Oz, yaklaşık yirmi yıldır New Jersey’de yaşıyor ve bu yılın başlarında kayınvalidesinin Pennsylvania’daki adresinde oy kullanmak için kayıt yaptırdı.

Oz, Senato kampanyasına başladığında, bir kampanya sözcüsü CNBC’ye Pennsylvania’da “yaşadığını” ve “oy kullandığını” söyledi. Kampanya, Oz’un Keystone Eyaletinde nerede yaşadığını veya oraya ne zaman taşındığını söylemedi.

Geçen ayın sonlarında kampanyasına başladığından beri, popüler doktor sık ​​sık muhafazakar ağ Fox News şovlarında göründü.

READ  Netflix, en popüler oyunlarını sıralama şeklini değiştiriyor

CNBC Politikaları

CNBC’nin siyasi kapsamı hakkında daha fazla bilgi edinin:

Ayrıca eski cumhurbaşkanı ile ilgili dili de benimsedi. Donald Trump, 45. Başkan tarafından benimsenen “Önce Amerika”, Rolling Cry ile ilgili ilk kampanya videosuna atıfta bulunarak başlıyor.

Oz, kampanyasının ilk günlerini medya yanlısı olarak sınıflandırmasını eleştirdi ve onu “iptal etmeye” çalıştı.

Tommy, bu yılın başlarında Trump’ın Capitol’deki 6 Ocak isyanlarını kışkırtmakla ilgili ikinci iddianamesini oyladıktan sonra eyalet partisinden tepkiyle karşılaştı. Trump, Senato duruşmasında beraat etti.

Demokratlar, 48 sandalye, Demokratlara bağlı iki bağımsız ve Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in eşitliği bozan oyu nedeniyle Senato’da çoğunluğa sahip değil.

Sony Pictures, Oz’un programı yerine “The Good Dish”i duyururken, “başlangıçta The Doctor Oz Show’daki popüler haftalık bölümlerden ortaya çıktığını” ve “seyircinin masaya oturması için keyifli bir fırsat” olduğunu belirtti. Lezzetli, aile dostu tarifler, günlük konularda profesyonel içgörüler, gerçek yaşam bilgeliği ve lezzetli yemekler yaratan en iyilerin en iyileri tarafından sağlanmaktadır.

iyi yemek Hayatı daha kolay, daha lezzetli ve daha eğlenceli hale getirmek için basit kısayollar, para kazandıran ipuçları, ilgi çekici trendler ve basit yollar sunuyor! ”dedi Sony. Öğrenmeye yardımcı oluyor. “