Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Senato O’Connor’ın oğlu 17 kayıptan öldü | Senato O’Connor

Senato O’Connor’ın 17 yaşındaki oğlu, kaybolduğu bildirildikten iki gün sonra öldü.

Besteci haberi sosyal medyadan paylaşarak “dünya mücadelesine son vermeye karar verdiğini” yazdı ve “kimsenin onun örneğini takip etmediğini” sordu.

Cumartesi sabahı erken saatlerde, O’Connor tweet attı: “Güzel oğlum, hayatımın ışığı Nevim Nesta Ali Shane O’Connor, dünyevi mücadelesine bugün son vermeye karar verdi ve Tanrı ile barış içinde yatsın. Kimse onun örneğini izlemesin. .Seni çok seviyorum.Lütfen rahatla.

Polis, gencin Cumartesi günü ölüm haberini doğruladı.

Shane O’Connor Perşembe gününden beri kayıp ve Carde onun nerede olduğunu soruyor. Carde, Newbridge, County Gilder’da kaybolan 17 yaşındaki çocuğun en son Cuma sabahı Dublin’in 24. bölgesi Dallact’ta görüldüğünü söyledi. Cuma günü yeniden yayınlanan temyiz başvurusunda, yetkililer onun refahından endişe duyuyorlar.

O sırada şarkıcı, sosyal medyada oğluyla iletişime geçmesini isteyen yürekten mesajlar yayınladı. “Shane, hayatın çok değerli. Allah sizin güzel yüzünüze o güzel gülümsemeyi yerleştirmek için hiçbir şey yapmadı” diye tweet attı.

“Sensiz dünyam mahvolurdu. Sen benim kalbimsin. Lütfen atmaktan vazgeçme. Lütfen kendine zarar verme. Cardo’ya git, seni hastaneye götürelim.

“Bu, oğlum Shane için bir haber. Shane, bunların hepsini kaybetmek eğlenceli değil. Korkunçsun. Lütfen doğru olanı yapıp kendinizi bir kardiyo istasyonunda tanıtabilir misiniz? Shane ile birlikteyseniz, koruması için Kardashian’ı arayın.

Cardoi, 17 yaşındaki çocuğu aramanın tamamlandığını doğruladı. Bir sözcü Irish Mirror’a verdiği demeçte, “7 Ocak 2022’de Wiglow’un Bray bölgesinde bir cesedin bulunmasının ardından, 17 yaşındaki Shane O’Connor’ın kayıp kişisinin temyiz başvurusu durduruldu” dedi.

Box’tan Cáit O’Riordan daha önce tweet atarken müzisyene sosyal medyadan taziye mesajı gönderildi: “Çok üzgünüm, Senato.”

READ  Trachio hükümdarı LA festivalinde aynı anda bıçaklandı