Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Seattle Seahawks’ın Los Angeles Rams’e kaybettiği maçın ardından Russell Wilson’ın durumu havaya uçtu.

Seattle-Seattle Seahawks artık 2-3’ten fazla açıklığa sahip ve NFC, batı aşamalarında erken bir kıtlık konusunda endişelenmeli. Son on yılda birkaç kez, Russel WilsonSağlık da bir endişedir.

Perşembe gecesi Los Angeles Rams’a 26-17 kaybeden Wilson, üçüncü çeyrekte ayak parmağından yaralandı. Bir diziye geri döndü, ancak yerini aldı Geno Smith, Seattle’a umut vermek için bir gol attı, ancak daha sonra Rams’ın zaferini mühürledi, ancak müdahaleyi herkese attı (4-1).

Maçtan sonra konuşan Seahawks koçu Pete Carroll, yıldızı QB’nin sakatlığını “kötü burkulan parmak” olarak nitelendirdi. Komitenin konuyu değerlendirmeye devam edeceğini ve Wilson’ın dönüşü için bir takvim belirlemek için çok erken olacağını söyledi.

Carol Wilson ayrıca parmak ameliyatına ihtiyacı olup olmadığını bilmediğini söyledi.

Seahawks, Steelers’ı oynamak için 17 Ekim’de Pittsburgh’a gidecek. Wilson’ın arka arkaya 149 serisi var – uzun bir oyun kurucu.

Smith, dördüncü çeyrekte Wilson’ın yerine geçti ve 23 yarda gol pası attı. D.K. Metcalf Los Angeles’ın farkı 16-14’e düşürmek için. Smith’in 5’te 5 puan aldığı 10 oyun, 98 yarda bir sürüştü ve Luman Field’da “GE-NO! GE-NO!”

Wilson üfleme eliyle direndi harun donald Üçüncü çeyrekte bitmemiş. Seahawks’ın takım doktoru ve atletik eğitim personeli, Wilson’un bir futbol topunu yakalamasını ve ardından orta parmağını bağlamış gibi görünerek onu kaldırımda birkaç dakika inceledi.

Wilson, Seahawks’ın bir sonraki sürüşüne geri döndü ve üç pas attı ve dışarı çıktı. Smith, Seattle’da yeniden yakalandığında onun yerine atandı. Smith’in Metcalfe’ye gol pasını verdikten sonra, Wilson takım arkadaşlarıyla kutlamak için yana koştu ve sol eli ile bir oyuncuya kaskına dokundu.

Wilson, 2012’de NFL’ye girdiğinden beri tek bir maçı bile kaçırmadı.

READ  San Francisco restoranı, yetkililere gitmeleri söylendikten sonra olumsuz eleştiriler aldı.

30 yaşındaki Smith, üçüncü sezonunda Seahawks ile birlikte. İlk ikisinde, paspas görevinde sadece beş geçiş denedi.

Smith’in touchdown bası, 2017’den beri ilk kez. ESPN Statistics & Info’ya göre, 98 yarda sürüşü kariyerinin en uzunu ve Seahawks’ın 2018 sezonunun 17. haftasından bu yana en uzun touchdown sürüşü.

Perşembeden önce, 2016’da Wilson dışında bir gol atan son Seahawk, taktik bir oyunda alıcı Doug Baldwin’di.