Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Seattle, California’da, Amerika Birleşik Devletleri’nin bazı bölgelerinin Beyaz Noel’i izlemek için kar yağdığı bildiriliyor.

A Beyaz Noel geldi Batı Amerika’nın bazı bölgelerine.

Cumartesi öğleden sonra Seattle bölgesinin ender bir görüntüsünü verdikten sonra, Cumartesi öğleden sonra Kaliforniya’daki dağların üzerine kar yağdı.

Çok fazla vardı Raporlar Ulusal Hava Servisi, Seattle çevresinde kar yağışı “Kar, Sert Yolculuk” Yerel yollarda beklenebilir.

A “Sonsuz görünüyor” Merkezi meteorologlar, Pasifik’ten gelen alçak basınç bölgelerinin batı kıyısını vuracağını ve hafta ortasında soğuk fırtınalara neden olacağını söyledi.

kar da vardı Bildirildi Portland, Oregon, bölge, nerede “Soğuk Arktik Rüzgarı” Hareket ediyor, dedi tahminciler.

Son tahminler, Pazar günü Seattle’da ve Portland’ın normalde kar görmeyen bölgelerinde en az bir inç kar olacağını gösteriyor.

Oldu “Yoğun, şiddetli kar yağışı” Yerel Meteoroloji Servisi ofisine göre Cumartesi, Tahoe Havzası ve Reno, Nevada’da. Interstate 80, California Otoyol Devriyesi’ndeki Toner Zirvesi yakınlarında üst üste ikinci gün kapatıldı. Söz konusu. Düşük görünürlük suçlandı.

Cumartesi günü Körfez bölgesini şiddetli yağmur ve gök gürültülü sağanak yağış vurdu. San Francisco için sel danışma o öğleden sonra iptal edildi.

Kar kabaca kaplandı Ülkede dördüncü Cumartesi günü, nihayet yeni bir düşen sıcaklık ve nem bandının geceleri palmiye ağacına yapışan buzu oluşturduğu Kaliforniya’nın eteklerine geri dönme sözü verildi.

Sierra Nevada’nın tepesindeki 70 mil uzunluğundaki kavşak, fırtınanın Tahoe Gölü çevresindeki bazı kayak merkezlerinde bir gecede yaklaşık 2 fit karı kesen ikinci bir rüzgar esmesiyle Cumartesi günü kapandı.

Karın nadir olduğu San Diego’da bile, tozlara bir göz atmak mümkündür, ancak beyaz Noel’i saymak için çok geç olabilir.

Meteorolojik meteoroloji uzmanı Casey Oswand, “San Diego County Dağları’nda biraz toz alabiliriz” dedi.

Bununla birlikte, Kaliforniya’nın diğer kısımları, fırtınalar eyaleti ıslatmaya devam ederek, tatil sezonunda bazı bölgelerde ani sel ve sele neden olduğu için ıslak ve yağmurlu bir Noel’e tanık oldu.

READ  Powell, ABD ekonomisinin Fed'in kemer sıkma politikalarına ve Omigron'un yükselişine dayanacağını söyledi

Öte yandan güney ovalarında sıcaklıklar yükselmeye devam ediyor. Federal tahminciler suçladı “Düzensiz sıcak düşük seviyeli ısı sırtı.”

“Yüksek sıcaklık rekoru kırdı” Ulusal Hava Servisi, Pazar günü güney ovalarından Akdeniz’e kadar olabilir, “dedi.

Servis, “80’lerde yeniden yükseldiği için Teksas ve Oklahoma’da güneyin çoğu önemli ölçüde daha sıcak” dedi. Pazar günü en yüksek ortalama sıcaklık kuzey Teksas’tan güney Kansas’a kadar uzanacak ve burada sıcaklıklar ortalamanın 25-35 derece üzerinde olacak.”