Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sean Taylor’ın erkek kardeşi Jersey kısa bir emeklilik bildirimi aldığını iddia ediyor

Getty Resimleri

Washington’ın savunma oyuncusu Sean Taylor’ın formasının Pazar günü emekli olacağı ani bir habere gelince, etkinlikten üç gün önce yapılan duyurunun zamanlaması için iki olası açıklama geçerli.

Birincisi, takım her şeyi önceden ayarladı ve her ne sebeple olursa olsun, duyuruyu oyunun yaklaşık 72 saatine kadar kasıtlı olarak ertelemeyi seçti. İki, ekip, John Croton ve Jeff Bosch aleyhine halihazırda silahlı bir işyeri taciz soruşturmasından gelen 650.000 e-postayı ifşa etmemesi nedeniyle yapılan eleştirilerin ardından Sean Taylor’ın Jersey’den emekli olmasını sağladı.

Sean Taylor’ın kardeşi Cabe, 106.7 Taraftar olayı Cuma günü öğrendiğini söyledi yaklaşık dört gün önce. 106.7’den gelen tweetler, taraftarın ailenin geri kalanından bu kadar kısa bir bildirim alıp almadığına değinmedi, ancak Cape Taylor’a kısa bir bildirim, bunun haftalarca ve haftalarca işe yaramayacak bir şey olmadığını söyledi.

Basit açıklama, hızlı bir şekilde bir araya getirilmiş olmasıdır. Takımın Taylor’ın formasını emekli etmeye ve bu bilgiyi saklamaya karar vermesi fikri mantıklı değil çünkü bu daha fazla bilet satan bir şey. Genel bilgi, bu duyurunun uzun zaman önce yapılmış olabileceğini düşündürmektedir. Genel bilgi, geç duyurulursa etkinliğin hızla bir araya getirildiğini gösteriyor. Sağduyu, aslında, sahibinin uzun süredir devam eden işyeri suistimal kültürüne yenilenen odaktan kaçtığı parlak parlak bir nesne olduğunu öne sürüyor.

Büyük kedi dostumuzun dediği gibi, pasif takımlar pasif şeyler yapar. Son 20 ayda şirkette birçok olumlu değişiklik yapılmasına rağmen, sayısız aksilik devam ediyor. Ve hala tepeden düşüyor.


READ  Eski Chicago Blackhawks koçu Joel Quenville, Florida Panthers teknik direktörü olarak istifa etti