Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

San Francisco restoranı, yetkililere gitmeleri söylendikten sonra olumsuz eleştiriler aldı.

San Francisco restoranı, silahların varlığının personele rahatsızlık vermesine ve üniformalı polis memurlarının ayrılmasına neden olduğunu iddia eden manşetlerin ardından olumsuz eleştirilerden etkilendi.

Şehrin North Beach semtindeki bir kahvaltı restoranı olan Hilda ve Jesse, Cuma günü üç üniformalı memuru oturttu, ancak kısa bir süre sonra personelinin “çok fazla silahı” olduğu için utanç verici olduğunu söyledi.

Restoranın Instagram sayfasında, bunun siyasi bir karar değil, personelin çıkarları doğrultusunda alınmış bir karar olduğu belirtildi.

Sosyal medyadan yapılan açıklamada, “San Francisco Polis Departmanına saygı duyuyoruz ve yaptıkları iş için minnettarız” denildi. İşsiz olduklarında, üniformasız ve silahsız olarak onları restorana kabul ediyoruz” dedi.

Restoran sahipleri, olayı görüşmek üzere Cumartesi günü bakanlığın merkez ofisinde yetkililerle bir araya geldi. NBC Bay Area’ya göre.

Hafta sonu boyunca Hilda ve Jesse Yelp, 1 yıldızlı olumsuz eleştirilerin saldırısına uğradı.

Bir yorumcu, “Buranın kolluk kuvvetlerini üniformalı oldukları için reddettiğini bilmem gerekiyor” dedi. “Oraya adım atmayacağım. Soyulursa polisi aramayın!! Sahte olmayın!!”

Başka bir yorumda, “Senin sorunun ne? İşi bırakmanı dört gözle bekliyorum. Utanç vericisin. Polisleri işten çıkarmak ????”

Pazar sabahı itibariyle, restoran sayfası 460’ın üzerinde yorumla 1 yıldız aldı.

San Francisco Polis Şefi Bill Scott konuyu ele aldı Cumartesi bir dizi tweet’te. Scott, yetkililerin başka birinin seçimini “kişisel olarak hayal kırıklığı” olarak görmelerine rağmen, departmanın “saygılı güvenlik” anlamına geldiğini söyledi.

Scott, “Umarım San Franciscoluların çoğu, mahallelerimizi ve iş yerlerimizi güvende tutmak için üniformaları içinde yaptığımız sıkı çalışma için takdir edildiklerini bilmeyi hak eden polis memurlarını memnuniyetle karşılar” dedi.

READ  Otoyol 1 yangını: Big Sur yakınlarında yanan orman yangını, Montreal County'de tahliyeleri tetikledi