Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Saints Rookie QB Ian kitabı, yunuslara karşı ‘inanılmaz fırsatı’ yakalamayı hedefliyor

Daisy Hill ve Trevor Simeon, Yedek / Hükümet listesine girdikten sonra, Azizler listesindeki tek oyun kurucu olarak kaldılar. Ian Kitap Sırada kimin olduğunu bulmak için uzun uzun düşünmek zorunda değilsiniz.

Cuma günü kitabı karıştırarak, “Orada çok hızlı bir şekilde hesabı yaptım” dedi. İlişkili basın.

azizler Pazartesi gecesi kitaba başlamaya hazırlanmak Yunuslara karşı, NFL Network’ün içinden Ian Rapbord ve NFL Network’ten Tom Belisero Perşembe günü söyledi. Hill veya Simeon, Pazartesi günü oyun aracılığıyla uygulanacak Govt-19 protokollerini test edecek olsa da, üçüncü sıradaki çaylak kendini zihinsel olarak hazırlıyor.

Kitap, “Oynamayı planlıyorum,” dedi. “Pazartesi sabahı o anahtarı çeviremezsin, hazır olmaya çalışıyorsun. Özellikle oyun kurucu durumunda bu şekilde çalışmıyor.”

Kitap, Saints’ 2021 NFL Draft’ında dördüncü turda seçilmişti ve 23 yaşındaki oyuncu, Notre Dame’de başladığı üç yıl boyunca bol bol harika spor deneyimi yaşadı. Kitabın toplam 30 isabeti, programın zengin tarihindeki en yüksek sayıdır ve 72 touchdown pasosu İrlandalı oyuncular için Brady Quinn’den (95) sonra ikinci en yüksek puandır.

İlk NFL hamlesi, ilk başlangıcından bahsetmiyorum bile, Sean Baton’ın Saints baş antrenörünün geçen haftaki maçı kaçırmak zorunda kalmasının ardından kulağına oynaması için şans kitabı olacak. Pozitif Govt-19 testi. baton oldu Geri dönmesine izin verildi Cuma takımı için.

Payton Cuma günü yaptığı açıklamada, “Gerçekten büyük oyunlarda oynadı ve bunu sürekli olarak yaptı – eğer galibiyetleri ve kayıpları ölçerseniz – Notre Dame tarihindeki herhangi bir oyun kurucudan daha iyi” dedi. “Açıkçası, bu pozisyonda bir değişiklik var, ama bence o meydan okumaya hazır.”

Baton’un kitabına olan güvenini ifade ederken, Covit-19 nedeniyle bir takım eksikliklerle başa çıkmak zorunda olan, linebacker Demario Davis gibi kilit oyuncular ve Covit-19 nedeniyle mücadele eden bir takımın, koçluk kadrosuna ve toplam ekip çalışmasına ihtiyacı olduğunu söylüyor. . ryan ramsick ve güvenlik Malcolm Jenkins. Kıdemli QB Blake Portiles, Cuma günü Azizler tarafından kitabın bir yedeğini imzaladı.

READ  Mariachi Icon ve Meksika'nın ulusal hazinesi 'L Ray' Vicente Fernandez öldü.

Baden, “Başarılı olacak. Fırsat için heyecanlı,” diye ekledi. “Ona oyunla ve saldırıya uğradığımız yerle ilgili doğru şeyleri vermek bizim elimizde.”

Kitap şöyle dedi: “Bütün ekip arkamda. Bütün bu insanlar beni takip ediyor gibi hissediyorum. Hepsini duymak için, bir şansım olduğu için çok heyecanlıyım, çok harika.”

2021, New Orleans’ın dördüncü açılış QB kitabı olacak, James Winston’ın ACL’sini yırtmaya katlandığı suç için çalkantılı sezon. 8. Hafta, Geniş Michael Thomas‘Sezon boyunca var olmayan bir Kronik ayak bileği yaralanması, Star Alvin kameranın arkasından koşar (diz) Tam bir ay boyunca, Ve Pro Bowl Ryan Ramsick ve Deron Armsted sakatlıkları nedeniyle oyunlardan adil bir pay alamadılar.

Saints 311.7 Toplam Yarda NFL’de maç başına 26. Winston, sezon bitmeden sezona dizinden sakatlanarak 5-2 başladı ve New Orleans Pazartesi gecesi son iki maçını kazandıktan sonra girerken 7-7 öndeydi.

16. haftaya girerken, Azizler balonun içinde NFC playoff filmi Ve Red-Hot Dolphins (7-7) yedinci galibiyet için takımla karşı karşıya geliyor. Kitap hazırlanırken, New Orleans’ta sallanan bir prime-time maçı için bir program belirlenir.

Kitap, “Bu inanılmaz bir fırsat” dedi. “Nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum. Harika oyunlar oynadım ama bence harika, açıkçası. Artık profesyoneliz, pazartesi gecesi futbolu.”