Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Russell Westbrook, Los Angeles Lakers’tan Oklahoma City Thunder karşısında 26 sayılık bir farkın ardından yenilgiyi kabul etti.

Oklahoma şehri – Russell Westbrook Lakers’ın Çarşamba günü Thunder’a 123-115 mağlubiyetinde çift haneli cirosu sorulduğunda, “Bu benim hatam, benim yüzümden” dedi. Ancak son saniyelerde kovulmasına neden olan ve OKC’ye geri dönmesini engelleyen eylemleri için ayağa kalktı.

Westbrook, sorunu neden Thunder’da yaptığını açıklayarak, “Oyunu nasıl oynarım, hala eski kafalıyım” dedi. Darius Bosley Bölünmüş zindanda gol atmak için saat yönünde atlamak yerine 1,5 saniye kaldı. “Bu olduğunda elimden kaçırmayacağım. … Basketbol oyununda yapmadığınız şeyler var. Beyzbol gibi sopayı çevirmezsiniz.

Westbrook, Bosley’i işaret etti ve defalarca “Bunu yapma” diye bağırdı.

Bu, Lakers’ın bir gecelik felaketinin son en kötü sahnesiydi, çünkü 26 sayı ilk yarıda liderliği koruyamadı ve olası maç 3’lerin son 30 saniyesinde 0-0’a 3 gitti. Gece 0-4 olarak giren Thunder ekibi.

Lockers koçu Frank Vogel, “Hayal kırıklığı yaratan bir kayıptı, ancak öğrenilen bir dersti” dedi. “Bir NBA sezonu uzun bir sezon ve takımımız için bir ders. Ayaklarınızı kimseden çekemezsiniz.”

12 yeni oyuncuyu bünyesine katarak birkaç sakatlıkta hile yapan Lockers ekibinin ne kadar acı çekeceğini bekleyin. Lebron James, Dylan Horton Tucker, Kendrick Rahibe, Trevor Ariza Ve Wayne Ellington Hepsi marjinal, Anthony Davis O koltuk değneği kabul etmedi.

Davis, “Bu bir uyum dönemi değil” diyerek 30 sayı ve sekiz ribaundun faydasız olduğunu da sözlerine ekledi. “Bu bir oyun değil. Doğrudan bize geliyor. … Bu bir uyum oyunu değil. Bence ‘Oh, hala birbirimizden öğreniyoruz’. … Hayır. Bu bir oyun değil.”

Los Angeles için iki kafa karıştırıcı sezon başı trendi izlendi: yüksek getiriler ve yeterli güvenlik eksikliği.

ESPN istatistik ve bilgi verilerine göre, Lakers artık 2-3 başlangıçlarında beş maçında 115 veya daha fazla sayıya izin veriyor.

READ  Pennsylvania'da bir laboratuvar temizleyicisi tarafından keşfedilen 'Büyük' ​​etiketli şişeler

Westbrook Lakers formasıyla (20 sayı, 14 ribaund, 13 asist) ilk triple-double’ını 10 kez yaptı ve double-double yaptı. Bu, Memphis’in birkaç gün önce Grizzlies’e karşı dokuz satış yapmasından sonra.

Westbrook, “Topun icabına bakmam lazım” diye suçladı. “Daha fazla kazaya izin veriliyor. Bu benim hatam. Bu benim suçum. Ama ben hallederim. Bunu biliyorum. Ve oyunu basit tutun. Çünkü özellikle böyle oyunlarda bu eşyalara ihtiyacımız var.”

Westbrook Statmus’a göre 1985’ten bu yana NBA, dört kattan fazla çifte (veri kaybı dahil) sahip oldu. Bir sonraki en yakın oyuncu eski takım arkadaşıdır. James Horton, Üçlü.

Tüm bunlara rağmen, LA’nın Çarşamba günü zaferden kaçma şansı hala vardı.

Lockers 118-115 geride kalırken, Westbrook’un anahtarın tepesinden yukarı çekme çabası, 27,3 saniye kala arka kenardan sekti.

Ardından, Thunder 8 saniyelik geri saha ihlalini zorladıktan sonra, Malik keşişOnu inşa etmeye çalışırken, 27 fitlik bir geri adım hava topunu vurdu ve 12.4 saniye kala sınırların dışına fırladı.

LA, Apple’da bir ısırık daha aldı Carmelo Anthony çalıntı yeni gelen Josh GideInfounds geçmek için tasarlanmıştır Kenrich Williams, Kim yere kaydı. Anthony’s 3’te 5.7 saniye kala Mango gibi o da bir hava topu attı ve başka bir şey görmedi.

Anthony yedek kulübesinde 13 sayıyla “Doğru bana geldi, adamım” dedi. “Yine de tam kontrole sahip değildim. Tam kontrolsüz şut atmaya çalıştım. Ayağım yerinde değildi. Sadece gündüz gördüm.”

Şimdi Lockers, şampiyonluk beklentisini gizlemeyen bir takım için zorlu bir başlangıç ​​olan gümüş astarı görmeye çalışıyor.

Vogel, “Bir oyunu kaybettiğiniz an eğlenceli değil,” dedi. “Ama günün sonunda, her gece böyle itilirse, bizi keskinleştireceğini düşünüyorum. Uzun vadede bizim için iyi ama onu bulup oynamak zorundasın. Başarının yolu.”

READ  iFixit, M1 Pro ve M1 Max 2021 MacBook Pro Dirtdown sunuyor

LA, Cleveland Cavaliers’a ev sahipliği yapmak için eve dönecek ve James, son iki maçta sahalardan uzak kaldığı sağ ayak bileği ağrısından kurtulduğu için günden güne kabul edildiği için eski takım arkadaşıyla karşılaştığında orada olmayabilir.

Anthony, “S —, burada bıraksak iyi olur,” dedi. “Yani, kaçırmak zor… ama onu burada bırakıp Cuma gününe hazırlanacağız.”