Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ravens-Dolphins ‘TNF’ eşleşmesinde uzmanlar ne bekliyor?

İşte uzmanların oyun hakkında söylediklerine bir örnek:

Yunuslar, topun her iki tarafındaki kuzgunlarla tam olarak eşleşmedi.

CBS Spor Brady Quinn: “Bence Yunuslar için kötü bir uyum. Baltimore Kuzgunlarının bu hızlı saldırısını durdurmak onlar için zor olacak. Öte yandan, Dua olsa bile sorun değil. [Tagovailoa] Veya Jacoby Baskı [at quarterback] Bu maç için hücum hattı vahşice oynadı ve Baltimore Ravens savunmasından çok fazla baskı alacaklar, bu da bir ton baskı getirmek istiyor ve onlardan bir sürü puan vermelerini beklemiyorum. Kuzgunlar.”

Baltimore Sun Tim Schwartz: “Oyunun her aşamasında Ravens’ın Dolphins’ten daha iyi olması için çığlık atıyor – çok fazla. Miami’de kimin oyun kurucu oynadığı önemli değil; ne Dua Dakovilova ne de Jacobi Priset bunu yapmayacak.

Kuzgunların QB’de başlayanlara daha fazla baskı uygulaması beklenebilir.

Atletizmden Jeff Srebeck: “Dua Dagovilova’nın parmak kırığı, bu haftaki sınırlı eğitiminde Kuzgunlar savunmasını iki oyun kurucuya itti. Önceden sık saldırılar bekleyin. Yunusların saldırı hattı yıl boyunca savaşıyor.”

Baltimore Pozitif Luke Jones: “Yunusların hücum kadrosu ligin en kötüsü ve Pro Football Focus’a göre diğer tüm takımlardan 30 daha fazla baskı yaptı.

Jackson, tüm sezonlarda ilk kez tüm silahlarına sahip olduğunu ve Dolphins’in savunmadan geçen bir şüphelisi olduğunu söylüyor.

Zrebiec: “Beyaz alıcı Sammy Watkins, üç maçın ardından uyluk sakatlığı ile geri dönecek ve Brown’ın da dahil olduğu karşılama ekibine katılacak. [Rashod] Batman, Devin Dverney ve tabii ki sıkı son Mark Andrews. Dolphins, NFL’de üçüncü en kötü pas savunmasına sahip ve Kuzgunların ona saldırmak için birçok yolu var. Jackson’ın Ravens’ın sayısız satın alma seçeneğini nasıl elde ettiğini ve elinde tuttuğunu görmek ilginç bir hikaye olacak. Evet, Kuzgunlar uzun süredir “sayısız” tehditler alıyorlar.”

READ  Astros Güncellemeleri ve Red Sox'a Karşı Haberler

Maç beklenenden daha yakınsa şaşırmayın.

Baltimore Sun’ın Childs Walker’ı: “Ravens, yenmek istedikleri kadar takımı bir kenara bırakmak için mücadele etti, bu yüzden Dolphins’in kendi sahasında sert bir şekilde asılı kalması şaşırtıcı değil. Ancak Dolphins, bu sezon hiçbir noktada mükemmelleşmedi ve saldırıları uygun değil. .

Top kaybı savaşını kazanırlarsa, yunuslar muhtemelen onu yakın tutacaktır.

Güney Florida Sun Sentinel’den Omar Kelly: “Dolphins bu sezon şu ana kadar sadece altı top kaybı kaydetti, ancak Houston geçen hafta Teksaslılar karşısında dört top kaybı yaptı. Şansları var, ancak maç başına ortalama iki top kaybı yapan Dolphins’in icabına bakmaları gerekiyor. Futbol. “

CB Marlon Humphrey Vs. WR Jaylen Waddle, izlenmesi gereken bir maç.

NFL.com’un Chase Goodbread’i: “[This] İlginç bir savaş olacak ve Humphrey’nin lehine olacak. Büyük bir vücut köşesinde, pompalama ve çalıştırma kapsamı konusunda mükemmel olan ve küçük votka yollarını bozmak için kolay zaman bulan. Yunusların bu sezon tomar kullanımına dayanarak, neden basmıyorsunuz? Bir Sonraki Genel Durum Güzergah Haritasına göre Wade, Scrimage’ın (10) 10’dan fazla hava yarda gerisini aldı. Sonuç olarak, yakalama başına sadece 8.9 yard ortalama tutturdu. Basın, Marlon.”

Geçen yıl diz ameliyatı geçirdikten sonra tüm sezon boyunca forma giymeyen TE Nick Boyle, eğer oynarsa Ravens hücumuna büyük bir destek olabilir. (Boyle şüpheli olarak listelenmiştir.)

Ravens Wire’dan Steve Rudd ile: “Sıkı son, NFL’deki pozisyonundaki en iyi caydırıcılardan biri ve Baltimore 2021’in ilk sekiz maçında sefil bir şekilde başarısız oldu. Bir gazinin varlığı, Lamar Jackson’ın saldırısını hemen doğrulayabilir. En önemli snippet’lerden biri blok yapma yeteneği ve gelişmiş alma vuruşları ve büyük bir etki yaratabilir. 10. haftada oynuyor. “

READ  Gabby Petito: Brian Laundry'nin ebeveynleri artık çamaşır sepetlerini kaldırıyor: canlı güncellemeler