Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pazartesi Gecesi Futbolu: Miami Dolphins, New Orleans Saints’i yendi

Yunuslar sezon sonrası filmde tekrar oynamayı başardılar ve böylece küçük bir rol oluşturdular. NFL Tarih.

Pazartesi günkü Louisiana’nın New Orleans’ındaki zafer, Dolphins’i NFL tarihinde bir sezonda yedi maç kazanan ve yedi maç kazanan ilk takım yaptı. Dolphins en son 1985’te yedi maç kazanmıştı.

22 oyuncu olmadan Covid-19 protokolleri, Saints, Ian Books’a NFL’deki ilk çıkışını oyun kurucularda verdi, ancak 23 yaşındaki Dolphins’in savunması ona karşı sekiz çuval yığarken zor bir akşam geçirdi.

Kitap savaşırken – 20 pasın 12’sini bitirdi ve iki pas attı – Miami Dolphins beyaz alıcısı Jaylan Waddles’ın yeni sezonu güçleniyor.

Pazartesi günkü maçta 10 resepsiyonla, Waddles şimdi bu sezon 96 yakalamaya ve Arizona Cardinals tarafından 2003 yılında Anquan Boldin tarafından belirlenen tüm zamanların 101 çaylak rekorunun beşine sahip.

Boltin’in NFL web sitesindeki rekoru sorulduğunda Wade, “Önem açısından, zihnimin odaklandığını söyleyemem.” Dedi. “Bir başarı elde edene kadar buna tamamen hazırım. Harika olacak çünkü NFL özel bir lig ve bu ligdeki rekor her zaman harika olacak.”

Waddle, biri Pazartesi günkü maçta olmak üzere bu sezon beş touchdown yaptı.

Alabama tarafından üretilen Waddle, 2021 NFL Draft’ında Dolphins tarafından genel olarak altıncı sırada yer aldı ve eski kolej takım arkadaşı Tua Tagowailoa ile mükemmel bir spor ilişkisi geliştirdi.

Tagowailoao, Waddle’ın NFL’deki başlangıcı hakkında “Ben bir dahi değilim, bu yüzden Jaylan’ın geleceğini tahmin etmiyorum” dedi.

“Birçok yeteneği olduğunu biliyorum, tabii ki onunla Alabama’da oynayabildim… ve eğitim kampına gittim, iyi bir iş çıkardı.

“Büyümesini habercilik anlayışında, Man Coverage ve Blitz-Man’e karşı yaptığı haberlerde ve daha pek çok şeyde görebilirsiniz. Bence bizim için harika bir iş çıkarmış.”

New Orleans Saints oyun kurucu Ian Book (16), ikinci yarıda New Orleans Saints bek Adam Prentice'e (46) kendi bitiş bölgesini verdi.

Waddle’ın golü, Miami’nin sayıları Nik Needham’ın 28 yarda büyük altılısı ve Jason Sanders’ın iki şutundan geldi.

READ  Colorado süpermarketi, yargılanmaya değer olmayan şüpheliyi vurdu

Lig, Ulusal Futbol Ligi’ndeki 96 oyuncusunun Pazartesi günü Covit-19 için pozitif test ettiğini söyledi.

Hafta sonu oyuncular arasında yapılan 10 pozitif test ile Noel’den bu yana ligin Yedek / Hükümet-19 listesinde toplam 106 oyuncu yer aldı.

Kevin Dodson bu rapora katkıda bulunmuştur.