Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Paketleyiciler vs. Browns skoru: Green Bay, Cleveland’ı dört Baker Mayfield INT kullanarak durdurdu

Cleveland Browns Noel mucizesini neredeyse gerçekleştiriyordu, ancak sonunda Green Bay Packers 24-22’lik bir galibiyetle hayatta kaldı ve rekorlarını 12-3’e yükseltti.

Browns liderliği kaybederken, Packers ikinci yarıda doğal olmayan bir şekilde saldırıya uğradı. Baker Mayfield maçta üçü ilk yarıda olmak üzere dört seçim yaptı ve durum farklıydı.

Nick Soup ve D’Ernest Johnson, 12-12’lik bir farktan geri döndüler ve çizginin sağ tarafından yapılan bir kesme ile geride kaldılar. İki dakikalık antrenmanda maçı kazandıran bir şut çekme şansı buldular ve Chapin birkaç güçlü galibiyetten sonra onları orta sahaya yaklaştırdı, ancak Mayfield Douglas tarafından nakavt edilmeden önce iki eksik pas attı. Packers Corner, geniş alıcı Donovan Peoples-Jones’u yakalayarak kurtulabilirdi.

Browns’ın maçın başlarında puan toplamak için birkaç şansı vardı, ancak kaçırılan bir ekstra puan, kırmızı bölge dışında bir müdahale ve zamansız bir çorap onları paramparça etti. Sonunda sahada bıraktıkları puanlar daha değerli hale geldi.

Aaron Rodgers, Mayfield’ın ilk müdahalesinden sonra Packers’ın touchdown paslarında tüm zamanların lideri oldu ve Alan Lazard’ın Brett Favre ile olan bağını 11 yarda skorunda kırdı. Daha sonra Davenport Adams’ı iki ekstra gol için buldu ve Mason Crosby’nin 32 yarda üçüncü çeyrek gol farkı farklıydı.

Oyun hakkında devamını oku…

Packers neden kazandı?

Rodgers & Co., üç ilk yarı satışını 21 puana çevirdi. Mayfield’in her kesintisinden sonra, Packers 53 yardda beş oyun ve bir gol, 78 yardda 10 oyun ve bir gol ve 49 yardda dokuz oyun ve bir gol attı. Green Pack için gereken tüm skor buydu, ancak Packers’ın ikinci yarının ilk turunda attığı şut gerçek bir maç kazandıran skorla sona erdi.

READ  James Webb Uzay Teleskobu'nun çıktısı nasıl görüntülenir?

Browns neden kaybetti?

Neden bir takımın kazanıp diğerinin kaybettiğini söylemenin zor olduğu bazı oyunlar vardır. Bu onlardan biri değil. Browns başarısız oldu çünkü oyun kurucuları dört arka arkaya pas attı ve bazı kötü mazeretler yaptı ve ikincileri Down Day Adams’a yanıt alamadı. Bazen açıklama çok basittir.

Dönüm noktası

Browns, oyuna verimli, beş oyunluk, 75 yarda bir gol sürüşü ile başladı. Fırıncıları ilk ellerinde durdurdular ve bir topu zorladılar. Ancak Mayfield bir sonraki yarışın ilk maçına alındıktan sonra, Rodgers Downfield’ı gol için yaptı.

Sürüşe kendi skoruyla yanıt verme fırsatı bulan Browns, kendilerini sahaya ve kırmızı alanın dışına bıraktı. İşte o zaman Mayfield gecenin ikinci müdahalesini attı.

Bu kötü bir atıştı. Mayfield içeri girmedi çünkü önündeki cep çamurla doluydu ve atış Jarvis Laundry’nin kafasından geçerek Sandon Sullivan’ın eline geçti. Packers, bir gol için sahaya geri dönecek ve asla vazgeçmedikleri liderliği genişletecek.

Oyunu vurgulayın

Oyun kurucu-beyaz alıcı kombinasyonu, yan çalışma konusunda Rodgers ve Adams’tan daha iyi değil. İkinci çeyrekte inanılmaz bir geri omzunu atmaya bayıldılar – herhangi bir işi izlemekten çok daha kolay bir oyun yaptılar.

Joe Buck ve Troy Aigman’ın yayında belirttiği gibi, “bu tür bir doğruluk konusunda yapabileceğiniz hiçbir şey yok.” Bir çift seçkin oyuncu, güçlerinin zirvesinde hareket eder ve büyük bir anda en iyi yaptıkları şeyi yaparlar. Duramazsın.

Sıradaki ne

Green Bay, NFC’de 1 numaraya sahip ve eğer kazanırsa, konferans playoffları boyunca hem ilk tur çantası hem de ev sahası avantajı elde edecek. Fırıncılar için sırada, Vikinglere karşı bir ev oyunu var. Sezonu, Lions’ı oynamak için Detroit’e bir yolculuğa çıkararak bitirirler.

Cleveland playoffları bıraktı ve playofflara girmek için yardıma ihtiyacı var. Browns, 18. haftada Bengals’e ev sahipliği yapmadan önce önümüzdeki hafta Steelers’ı ziyaret edecek.

READ  Erdoğan rezervleri korumak için harekete geçtikten sonra Türk lirası kırbaçlandı