Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oklahoma Sunners teknik direktörü Lincoln Relay, Baylor Pierce Field’ın son golünü attı – ‘Kabul etmiyorum’

Baylor hayranları çok heyecanlıydı, sayıları. 13 ayı sayısı. 8 Oklahoma’ya düştü ve iki kez sahaya indi.

Maçın bittiğini zanneden çok sayıda taraftar, son dakikalarda duvarlara oturup stada akın etti.

Aranda’nın nedeni: Büyük 12 şampiyonluk yarışında kaybeden iki takım arasında bir beraberlik olursa ekstra puan almak istiyordu çünkü lig kurallarındaki takımlar arasındaki puan farkı üçüncü eşitlik bozmadır.

Uzun bir gecikmeden sonra, genel anons spikeri, Ayılar da dahil olmak üzere taraftarlara sahayı terk etmeleri için yalvarır. İşaya Hankins 27-14’lük bir galibiyet için süre sona erdiğinde 32-yarıyı ekledi ve taraftarlar kutlamak için sahanın ortasına koştu.

Sooners’ın 17 maçlık galibiyet serisi sona erdikten ve kolej futbolu playofflarından elendikten bir gün sonra, bunların hiçbiri Oklahoma teknik direktörü Lincoln Riley ile tam olarak eşleşmedi.

Riley, “Bir güvenlik sorunu olduğu ortaya çıktı” dedi. “Dave’in neden golü atmaya çalıştığını biliyorum. Buna katılmıyorum. Her şeyden önce hala düşünüyorum, şakacılığın bir kuralı olduğuna inanıyorum. Bunu yapmazdım. Ama bu onun kararıydı. Bu onun futbol takımı. Belki siz 5000. İnsanlar sahada öldüğünde yetkililerin 15 yard cezasını nasıl uygulamadığına katılmıyorum.

Aranda, hafta başında eşitlik bozma kararını düşündüğünü ve ne zaman karar vereceğini söyledi. Kennedy Brooks 2:26’da 1 yarda koştu ve daha fazla puan eklemek istedi.

“Bu farkı yaratmaya yardımcı olmak için puan tablosuna geri dönmek istedik” dedi. “Kaybeden iki takımınız var. O pozisyonda olmak istiyoruz.”

Riley, OU linebacker’ı gördüğünü söyledi. David Ugwokpu “Üç çocuk tarafından serseri git” ve gecikme sırasında Oklahoma’nın takımını soyunma odasına gönderdi. Tüm oyunculara final maçı için sahada kimse olmadan ayrılmalarını söylemeyi düşündüğünü söyledi.

Riley, “Onlara söyledim, bilmiyorum, belki de yapmalıydım” dedi. “Biliyorsun, pek çok insanın bu durumu iyi ele aldığından emin değilim. Bunu sınıfta yapmak benim için önemli. Günün sonunda, bu yüzden 11 kişiyi dışarı çıkarmaya karar verdik. Derinlerde bir yerde kesinlikle değilim. istemiyorum.”

READ  COP26: Fosil yakıt şirketleri, iklim görüşmelerinde 500'den fazla lobici bulunduğunu bildirdi

Aranda’ya Riley’nin yorumları hakkında bilgi verildi ve onun bakış açısını takdir edebileceğini söyledi.

Sanırım üzgündü, dedi Aranda. “Bunu anlayabiliyorum. Bu duygusal bir oyun. Lincoln’ü bir arkadaşım olarak görüyorum, bu yüzden çok yakında burada konuşacağımızı hayal edin.”

Hücumda şimdiye kadarki en kötü performansı sergileyen Riley için sinir bozucu bir günün sonuydu. Suners, Riley’nin Oklahoma’da 2015’te hücum koordinatörü olmasından bu yana en düşük yarda (260) ve en az sayıya (14) sahip oldu.

Bu, Suners’ın bayrak yarışının altından 300 yarddan daha az koşulduğu ikinci sefer. Suners 27-14’te geçen yıl Baylor’a karşı Aranda’ya karşı da durum böyleydi.

Riley, “Bizden daha iyi oynadılar” dedi.

Riley oyun kurucu düğmesini bir kez daha dener ve bir kıvılcım bulabilecek mi diye bakar. Caleb Williams Üçüncü çeyrek geç Spencer Çıngırak. O sırada Williams, 84 yarda 8’e 14’tü.

Riley, “Dürüst olmak gerekirse biraz yaşlıydık” dedi. “İkinci çeyrekte biraz gergindik ve yine üçüncü çeyrekte orada bazı şeyler yaşadık. [Williams] Genelde kaçırmadığı şeyleri kaçırdı. Spencer, bir hafta iyiydi. Ben de Spencer’la gittim. Yine, bu sefer bu kararları vermelisin. O zaman bunun doğru karar olduğunu düşündüm.”

Rattler, iki sürüşte 36 yarda 4’e 6’ya gitti. Her iki sürücü de Rodler’ı üçüncülükten çıkardı. Williams’ın ‘yüksek profilli Heisman adaylığı sona erdi ve Suners’ın Waco’daki yeşil ve altın kaplı hayranlar denizinde playoff hayalleri öldü.

Ancak üst üste yedinci büyük 12 derece bir hedef olmaya devam ediyor.

Riley, “Bu futbol takımında çok daha fazlası var” dedi. “İlk dokuz oyununuzu kazanmanın avantajı, kendinizi böyle bir şeyle başa çıkmaya hazırlamanızdır. [I’m] Hayal kırıklığı, açıkçası, bunun üstesinden gelmemiz gerekiyor, ama olan bu. Bu yüzden her zaman yaptığımız ve tam olarak beklediğimiz gibi geri döneceğiz.”

READ  Tesla'nın Musk'ı, hisse satışının 'vergi artışına yakın' etkisinin olduğunu söyledi