Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Odel Beckham Jr.’ın babası tekrar greve gitti ve videonun yapımcısına bir haykırış yayınladı ve bu, oğlunun Cleveland Browns’ı ile hayatına çabucak son vermesine yardımcı oldu.

Cleveland, Ohio – Odel Beckham Jr., Salı günü yayınladığı videonun yapımcısına Instagram’da oğlu Brown’ın hayatının sona ermesine yol açabilecek bir çığlık atarak Perşembe günü tekrar saldırdı.

“Ahhhhhh…Youtube.com’da Jdaddy Productions’ı arayın Bu videoyu yaptığım için bir hafta önce, 3 gün sonra yayınlandığını gördüm. Beckham Sr.’nin doğrulanmış hesabında 120.000 takipçisi var. Dua eden eller emojisini ve güçlü el emojisini ve #imafather1st hashtagini ekledi.

Salı günü Beckham, bu sezon Beckham’ın açıkta olduğu tüm zamanların setini yaratan John Halogen tarafından hazırlanan 11 dakikalık bir video yayınladı ve Baker Mayfield onu kaçırdı veya ona fırlatmaktan kaçındı.

Bu gönderi Browns genel merkezinde bir yangın fırtınası yarattı ve Beckham’ın takımı için bardağı taşıran son damla oldu.

Bir kaynak Cleveland.com’a verdiği demeçte, Beckham’ın kampı bir takas talep ediyor ve takas gerçekleşmezse onu serbest bırakıyor.

Beckham kıdemli Holak’a bağırıyor, orijinal gönderide ikiye katlanıyor ve Beckham’ın Cleveland Browns için son topunu oynadığını doğruluyor.

Beckham daha sonra ikinci gün antrenmandan muaf tutuldu.

Mayfield, Beckham Sr.’nin kendisini sosyal medyada “beğeniler” ve rol modelini destekleyen fikirlere destek de dahil olmak üzere herkese açık olarak adlandırmasının herkes kadar şaşırtıcı olduğunu itiraf etti.

“Yaralanma? Şaşmamalı? Evet, dedi Mayfield. “Bence bunda farklı etkenler var. Babasıyla yüz yüze görüştüm. Videonun arkasındaki güdüler ve duygular beni çok şaşırttı. Yani yalan söylemiş olurum. .Ama acıyor mu? Hayır. İyiyim. İyiyim.” dedi.

Beckham, Perşembe günü üst üste ikinci gün antrenmandan çıkarıldı ve bir kaynak cleveland.com’a Browns için son topunu oynamış olabileceğini söyledi.

Menajeri Zeke Sandhu, Browns GM Andrew Perry ile onu serbest bırakmak, anlaşmayla birlikte serbest bırakmak, listeye koymak, devre dışı bırakmak, IR’ye koymak veya başka bir şey hakkında bir çıkış planı hakkında konuşuyor.

READ  ABD ve Avrupa hisse senedi vadeli işlemleri yükseliyor, petrol patlaması

Browns şu anda 15.75 milyon dolarlık kontratında yaklaşık 7 milyon dolar borçlu.

Daha fazla Browns kapsamı

Kaynaklar, OBJ’nin Browns için son topunu oynamış olabileceğini söylüyor: Cabot

Browns ile OBJ için Öne Çıkanlar ve Lolipoplar: Bir Zaman Çizelgesi

Obi-Wan’ın babasının yayınladığı videoya şaşıran Mayfield, Beckham ile oynamayı da reddetmedi.

OBJ Çarşamba günü antrenmandan muaf tutuldu

Sağlıklı olmak ve kaşların suçluluklarını yenileyebilmelerinin diğer 3 yolu: Pastock

Cincinnati: Browns, Crokeville’de sezonun ikinci yarısını zor geçirdi

OBJ ve Mayfield birlikte oynamaya devam edebilecek mi?

OBJ ve Browns için sırada ne var? Turuncu ve kahverengi konuşma

Browns sessizdi ve NFL’nin son işlem tarihi boyunca OBJ’ye bağlıydı

Browns 21 için 21 soru: Şimdiye kadar kaç cevabımız var?