Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Notre Dame, Marcus Freeman’ı koç olarak işe aldı: İrlandalı oyuncuları dinleyin ve Tommy Reese’i elinizde tutun

Getty Resimleri

Bizim hanımefendimiz CBS Sports’un tenis nokta kaynakları, ayrılan Brian Kelly’nin Fighting Irish takımının bir sonraki baş antrenörü olarak savunma koordinatörü Marcus Freeman’ı desteklemesinin beklendiğini söylüyor. 35 yaşındaki Freeman, Notre Dame’a katıldıktan sonra bir sezondan daha kısa bir süre içinde gösteriyi devralacak. Cincinnati. Anlaşma henüz resmi değil.

Freeman’ın yükselişi, saldırı koordinatörü Tommy Reese’i tutma planıyla birlikte geliyor. 2010-13 yılları arasında Kelly’nin altında eski bir İrlandalı oyun kurucu olan Reese, Kelly’ye katılmak istedi. LSU. Eğer Freeman’ı dahili olarak tanıtmaya karar verirse, Notre Dame’ın Reese’i elinde tutmasının önemli bir neden olduğuna inanılıyordu.

Reese, Çarşamba gecesi bir grup toplantısında İrlandalılarla kalma kararını açıkladı.

Freeman Notre Dame tarihin en genç baş antrenörlerinden biri olacak olsa da, sezon başlangıcından bu yana projeyi önemli ölçüde etkiledi. İrlandalılar son dört rakibini 23 puan almak için bir araya getirdi ve proje 2013’ten bu yana ilk beşe son dokunuşunu yapıyor.

Notre Dame’dan önce Freeman, Cincinnati’de savunma koordinatörü olarak çalıştı ve burada Piergates’in bugün bir kolej futbolu playoff yarışmacısı haline gelmesine yardımcı oldu. O bir oyuncuydu Ohio Eyaleti Ve 2009 NFL Taslağının beşinci turunda seçildi.

Freeman, oyuncular arasında çalışmak için net bir kulüp lideri olmuştur. Kelly’nin LSU’dan şok edici çıkışının ardından askerler ve Notre Dame personeli, Twitter’da #FreemanEra hashtag’ini kullanarak Freeman’a iş bulmak için halka açık bir kampanya başlattı.

Notre Dame 11-1 ilerleyerek en son kolej futbolu playoff sıralamasında 6. olarak normal sezonu bitirdi. Birkaç pişmanlıkla, İrlandalı üst üste ikinci sezon ve dört yıl içinde üçüncü kez playofflara dönebilir. Notre Dame son dört sezonda 44-6’lık bir rekora sahip.

CBS Sports, bu Breaking News Story ortaya çıktıkça güncellenecektir.

READ  iPhone 13 Pro vs. Pixel 6 Pro: 2.000 fotoğraf bize anlatıyor