Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NFL 11. Hafta Son Sakatlık Raporu: Alvin Camera Out, Kyler Murray Oyuna Geri Dönme Süresi Bitti

2021 NFL sezonunun 11. haftasındayız ve bu hafta sonu birçok büyük maçın tekrarlanmasında sakatlıklar bir faktör. Oyun kurucular hafta sonu yine büyük bir hikaye, ancak birçok üst düzey geri dönüşün yaralanmaları da kadroyu sallama sözü veriyor.

Takımlar başlama maçlarında ilerlerken son hafta sonu sakatlıklarının raporlarını yayınlarken, kimin içeride, kimin dışarıda olduğunu ve kimin seviyesinin daha da yüksek olabileceğini bulmaya odaklanın. Aşağıda her yaralanma raporunu ve 11. haftanın tüm analizini bulacaksınız.

Knickerson bir beyin sarsıntısı ile ekarte edildi ve Greenard’ın bacağında bir yaralanma olduğundan şüpheleniliyor ve Teksaslıları savunmada iki oyuncu olmadan bırakıyor. LeBlanc, Cuma günü hastalıklı bir yaralanma raporu yayınladı. O da şüpheli.

Titans Pazar günü Davis, Dubree, Long, Evans ve Mobin dahil olmak üzere pek çok açılış oyuncusu olmadan oynayacak. Köşe başı durumu zaten bir soru işareti olsa da, Starter Jenkins’in hafta ortasında ortaya çıkan göğüs yaralanmasından şüphelenmesine yardımcı olmuyor.

Edmunds, Çarşamba veya Perşembe günleri antrenman yapmadığı için Cuma günü belirli bir seansa katıldı. Doğru yöne gidiyor, ancak konumu havada olmak olarak tanımlanabilir. Özellikle faturaların hızının düşürülmesi çabalarında mandaların korunması için çok önemlidir. Jonathan Taylor.

Genel Müdür John Lynch’in dediği gibi, Mitchell bir oyun sonu olacak gibi görünüyor ve Hasty’nin de aktif olmamasına yardımcı olmayacak. Mitchell’in yokluğunda, kısa süre önce dönen kıdemli oyuncu Jeff Wilson Bu arada Junior Fullback’in erken düşüşlerde arka alana liderlik etmesi muhtemel Kyle Jussick Muhtemelen geçiyor. Mitchell hakkındaki hikayemizden daha fazlasını okuyun, Buraya.

Robinson Cuma günü çok iyi olduğunu söyledi, bu da ona San Francisco’ya karşı iyi bir şans vermiş görünüyor. Ayrılırsa veya sınırlandırılırsa kuyruğa aktarılacaktır. carlos hyde.

READ  Sudan Başbakanı'nın evinin kordon altına alındığı ve üst düzey hükümet yetkililerinin tutuklandığı bildirildi.

Kuzgunlar çok iyi ve bu Pazar oynayacak çok sayıda önemli oyuncu var. Yine de iyi haber var Lamar Jackson Bu hafta bir hastalıkla mücadele ettikten sonra tam bir katılımcı olarak antrenmana geri döndü ve herhangi bir yaralanması yok.

Ayılar ikisini de tuttu Halil Mac Ve Danny Trevan Yaralanma durumunda, kaldırırken Cassius Bataklığı Aktif listeleme ve imzalama Bruce Irwin. Topun her iki tarafında da çok kısa kol olacaklar.

Lions’ın son sakatlık raporuna gelince manşet, oyun kurucu Jared Koff’un eğik bir sakatlıktan şüphelenmesi. Görünüşe göre bütün hafta antrenman yapmadı Tim Boyle Detroit’te başlıyor. Oyun kurucu, dirsek yaralanması ile şüpheli olan sol kol defans oyuncusu Taylor Decker’ın yokluğu nedeniyle risk altında.

Cleveland ikisini de uyguladı Nick Alt Ve Demetrik Feldon Rezerv / Covit-19 listesinden. Bu maçta oynamaları bekleniyor. fırıncı mayfield Çarşamba günü antrenman yapmadı, Perşembe günü tanımlandı ve Cuma günü tam katılımcı olarak döndü. Yaralanmadı. Yine de en geniş alıcıları biraz çarptı Jarvis Çamaşırhane Diz yaralanması ile sınırlı ve Peoples-Jones pelvik yaralanması ile oynamak sorgulanabilir.

Azizler, Kamara’nın bu hafta geri çağrılacağını umuyordu, ancak görünüşe göre hafif bir aksilik yaşadı. Çarşamba günkü antrenmanda düşük bir katılımcı olduktan sonra, kamera haftanın geri kalanında prova yapmadı ve elendi. Armsted ve Ramsik’e ilk saldırılarına başlamadıkları için Azizlerin sorunları burada bitmedi.

Philly’nin sakatlık raporu çok endişe verici değil ama Bornett Cuma günü boyun sakatlığıyla ilgili bir rapor yayınladı ve oynaması şüpheli. Taylor da şüpheli olsa da, Cuma günkü antrenmana tam olarak katıldı.

Dolphins’in agresif, Blitz-mutlu savunması geçen hafta Ravens’a karşı oynadıkları maçı kazandı. Van Jingel ve Wilkins, savunma cephesinde önemli parçalar.

READ  2021 MLP Playoff Skorları: Devler, Dodgers'ın 1. maçına çıkıyor; Red Sox ALDS, Beş Homer'a Karşı Işınlara Karşı

Bazı sebeplerden dolayı, Joe Flacco Wilson’ın yerine start alması bekleniyor Mike Beyaz. Vera-Tucker, Jetler için hücum hattının içinde değerli bir oyuncuydu ve oturmak zorunda kalması zararlı olurdu.

Washington futbol takımı carolina panterler (-3.5)

Seals-Jones bütün hafta antrenman yapmadı, bu yüzden olmaması bekleniyor. Logan Thomas Yaralılar yedekte, bu nedenle futbol takımı üçüncü ipinin sıkı ucunda olacak. Samuel, tüm sezon boyunca sakatlık raporunu açıp kapattı ve bu yıl iki maçına ait yalnızca 30 entegre fotoğrafını oynattı. St-Juste, hem Perşembe hem de Cuma günleri sınırlı Fuller yerine onu Cuma günü oynamak istedi.

Panterler nispeten sağlıklıdır kamera Newton Carolina’ya geri dön. Sakatlanan tek oyuncu Thomas-Oliver oldu.

Jones sırayla yedek tarafından değiştirilecek AJ Thillan, Ve Patrick Taylor Muhtemelen ona hecelemesi için biraz iş bul. Adanmış kişi, üç hafta tatili olacağı için gelecek haftaki maçtan önce etkinleştirilmelidir. Lazard ayrılırsa (bütün hafta antrenman yapmadı) Randall Cobb Ve Marquez Valdes-Sundling Suçta önemli bir rol oynamalı. Fırıncılar için taşıma eksikliği çok büyük olurdu, en iyi geçiş acelecileri olmazdı, Darius Smith’e.

Minnesota’nın daha az verimli ikincil sistemi kesinlikle Freeland’e karşı kullanılabilir Tawante Adams.

Bengal oyuncuları bu önemli AFC turnuvasına katılarak nispeten sağlıklılar. Binicilere gelince, geri çekiliyorlar Josh Jacobs Diz yaralanması hafta boyunca tanımlandı, ancak yaralanma derecelendirilmedi. savunma kararı Yannick Ngakoue Sırt yaralanması olduğu listelendi, ancak hafta boyunca tam bir katılımcıydı.

Hopkins, uyluk yaralanması nedeniyle üst üste üçüncü maçını kaçıracak. Murray, son iki haftaya göre sahadan çıkmaya daha yakın, ancak koç Cliff Kingsbury, oyun kurucunun bir kez daha oyun sonu olacağını söyledi. Kardinaller, 12. Haftada Arizona’nın Pi, Packers maçından bir hafta önce Seahawks’a karşı muhafazakar bir şekilde oynamayı seçebilirler.

READ  Instagram çöküyor: Facebook, büyük çöküşten birkaç gün sonra sorunları onayladı

Kovboylar için, Smith’in Pazar günü pozisyonu dikkat edilmesi gereken bir konu ama asıl hikaye Star White Receiver. Amari Cooper Govit-19 için pozitif bir testten sonra reddedildi. ESPN’e göre, Cooper aşılanmadı, bu da 10 günlük izolasyona girmesi ve takımın sonraki iki maçını kaçırması gerektiği anlamına geliyor. Bu gelişme hakkında daha fazla bilgi edinin, Buraya.

Liderler bu önemli rekabete girmekte biraz sağlıklılar, ancak hafta boyunca neredeyse en düşük katılımcı olan Snead’e kesinlikle ihtiyaçları var.

Yaralanma raporları gelecek.

Yaralanma raporları gelecek.