Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NFC Kuzey çatışmasında Vikings, Kirk Cousins, Packers, Aaron Rodgers’ı geride bıraktı

Vikingler Çeyrek Kirk Kuzenleri 341 yard ve üç touchdown için attı ve vurucu Greg Joseph, zamanın sonunda Minnesota’ya 34-31 zafer kazandırmak için 29 yarda oyun kazanan bir gol attı. paketleyiciler Pazar öğleden sonra.

FOXNEWS.COM’da daha fazla oyun kapsamı için buraya tıklayın

Minnesota Vikings beyaz alıcısı Justin Jefferson (18), 21 Kasım 2021 Pazar günü Minneapolis’te Green Bay Packers’a karşı ikinci yarıda 23 yarda bir gol pası yakalayarak takım arkadaşı Dede Westbrook (12) ile kutladı.
(AP Fotoğrafı / Bruce Gluckhorn)

Geniş alıcı Justin Jefferson Dördüncü çeyrekte 2:17’de Cousins’ın 23 yarda vuruşu da dahil olmak üzere iki skorla 169 yard için sekiz yakalama yakaladı. Tekrar koşmaktan başarılı bir iki noktalı geçişten sonra dolvin aşçı, Vikingler 31-24 öne geçti.

Ancak, Packers’ın sonraki hareketinde, oyun kurucu Aaron Rodgers Marquez, iki dakikalık uyarıdan kısa bir süre önce oyunu dengelemek için 75 yard TD’nin geniş alıcısı Valdes-Scandling’e katıldı.

Green Bay Packers beyaz alıcısı Marquez Valdes-Scandling, 21 Kasım 2021 Pazar günü Minneapolis'te Xavier Woods, Minnesota Vikings serbest bekçi önünde 75 yarda bir gol pası yakaladı.

Green Bay Packers beyaz alıcısı Marquez Valdes-Scandling, 21 Kasım 2021 Pazar günü Minneapolis’te Xavier Woods, Minnesota Vikings serbest bekçi önünde 75 yarda bir gol pası yakaladı.
(AP Fotoğrafı / Bruce Gluckhorn)

Jonathan Taylor 5 DTS puanı aldı.

Packers’ın inişinin ardından Kuzenler ve Vikingler, hiç ara vermeden Rodgers’a baktılar. Packers güvenliği Dornell Savage tarafından bir müdahaleden sonra, Cook sonraki üç oyunda ilk önce düştü ve 51 yarda 3’e 3’e gitti. Vikingler daha sonra Joseph’in son vuruşunu yapmak için diz çöktü.

Packers savunması önceki üç maçta sadece 34 puan kaybetti, ancak Rodgers, 33 pas ile 23 maçta sezonun en yüksek 385 yard ve dört touchdown’ında mücadele etti.

Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers (12), 21 Kasım 2021 Pazar günü Minneapolis'te Minnesota Vikings'e karşı ikinci yarıda yan yana duruyor.

Green Bay Packers oyun kurucu Aaron Rodgers (12), 21 Kasım 2021 Pazar günü Minneapolis’te Minnesota Vikings’e karşı ikinci yarıda yan yana duruyor.
(AP Fotoğrafı / Jim Mon)

Fox News uygulamasını edinmek için buraya tıklayın

READ  Pennsylvania'da bir laboratuvar temizleyicisi tarafından keşfedilen 'Büyük' ​​etiketli şişeler

Ardından, Vikingler (5-5) San Francisco’ya karşı seyahat edecek 49’lular. Paketleyiciler yürütecek Los Angeles Koçları Bir sonraki Pazar.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.