Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

MLB World Series 2021 – Braves gücü açar, Charlie Morton, 1. Oyunda Astros’a karşı galibiyeti sırasında bacağını kırar ve diğer harika anlar

Dünya Serisinin 1. Oyununun büyük hikayesi Atlanta Braves sürahisi Charlie MortonÜçüncü vuruşta, Houston, Astros’a karşı oyunun geri kalanında onu düşürdü. Oyunun ana vurgusu Braves’in ası olabilir Jose Aldue Kötü bir 2-2 eğrisi görüyor, ancak teslimatını acıyla bitiriyor ve oyunu terk ediyor. Cesurlar 6-2 kazandı.

Diğer ördek çıkışında, Astros marşının hikayesi hızla çıkıyor Framber Vals, Sadece iki artı vuruştan devam etti ve beş koşu ve sekiz galibiyete izin verdi – bu roketlerin çoğu, ev sahibi koşu da dahil olmak üzere 100 mil / saat’in üzerindeydi. George Güneş Ve Adam Dowell Sol alandaki Crawford kutularında.

Ancak Atlanta Fulben’in performansı en büyük hikayeydi ve son 6.2 istekada güçlü Astros kadrosu için sadece iki koşuya izin verdi. AJ Minder Ve Tyler Matsek, NLCS’deki baskın performanslarından herkesin koşmasına izin verdi, ancak dört vuruş için takım oluşturdular. Bunlar, iki veya üç galibiyeti aşabileceklerini ve bunu netleştirebileceklerini kanıtlamış iki solcu: Astros bunu yenecekse, bir noktada Minder veya Matsek’i yenmeleri gerekecek. Minder 43 atış yaptı, bu yüzden Brian Snitker 2. maçta ondan uzak durmak istiyor. Matsek 20 koşu attı ve Snitker’a her gün atış yapabileceğini söyledi, böylece lastik kolu Çarşamba günü müsait olacaktı. Luke Jackson, Sert bir NLCS’den, iki solcu arasında kendine güveni için büyük bir artış olması gereken beş büyük çıkış var.

Aranacak başka bir şey de pas geçiyor. Biz izledik Donsby Swanson Üçüncü sıradan yukarı çıkın ve sığ bir uçan topla doğru sahaya gol atın, izledik Yuli Curiel Tek bir tanesi iki kez esnemediğinde slaytta tökezlemek. Bakalım takımın hızı bu serinin geri kalanına nasıl katkı sağlayacak. Astros, kötü bir tempoda çalışan takım veya en azından yavaş bir takım. Braves normal sezonda “ekstra” tabanın %44’ünü alarak Majors’ta dördüncü olurken, Astros zamanın %36’sını alarak Yankees ve iki takımla 25’e 28’e eşitledi. En iyisi.

Oyun 2 ile ne kadar önemli maksimumda kızartılmış Karşı başlar Jose Urgudi? Yol takımı, Dünya Serisinin ilk iki maçının 14’ünü kazandı ve 11 kez kazandı. Astros, Lefty Fried: Jose Aldue’ye karşı sağ kanat oyuncularından daha fazlasına ihtiyaç duyacak. Alex Breckman Ve carlos kore Bir yürüyüşle birlikte 0’dan 12’ye gitti.

READ  Oklahoma Sunners teknik direktörü Lincoln Relay, Baylor Pierce Field'ın son golünü attı - 'Kabul etmiyorum'

İşte Dünya Serisinin 1. Oyunundan bazı önemli oyunlar ve anlar:

Her iki takım da sekizinci golü attı

Braves sekizinci maçta 6-1 öne geçti. Freddie Freeman‘S Kurban, sığ sağ alana uçar – açıkçası, hiçbir şekilde Donsby Swanson O maçta gol atmayı başardı. Kyle TuckerVin’in atışı zayıftı ve çizgiyi aştı ve Jason Castro Etiket tam olarak kullanılamadı. Braves’in üçüncü adım koçu Ron Washington’a serinin geri kalanına göz kulak olmak için başka bir agresif NLCS benzeri hamle göndererek itibar kazanabilirsiniz.

sonra Ürdün Alvarez Üç, carlos kore İkincil – ALCS’nin MVP puanı almasını sağlar. Yuli Curiel sayı pozisyonuna geçmek istedi, ancak Eddie Rosario’nun roket eli ikinci kattan güvenli bir düşüşü engelledi.

Atlanta ası olmadan devam ediyor

Morton dışarıdaydı Jose Aldue Üçüncü vuruşun sonundan itibaren 2-2’lik bir eğri gördü, ancak vuruşlarını bitirip oyunu terk ederken kaşlarını çattı. ESPN’den Alton Gonzalez, pes etmek için işaret verdiğinde sağ ayak bileğini yakaladığını ve Astros sol saha oyuncusuna sahayı verdiğinde Morton’un sağ ayak bileğini incittiğini bildirdi. Michael BrandleyArdından Braves, antrenör tarafından test edildikten sonra topallayarak sahayı terk etti.

Braves şimdi Morton’un mükemmel bir fibula kırığı ile World Series’in geri kalanını kaçıracağını bildiriyor. Braves marşı çoktan bırakmıştı Huascar Ynoa Omuz şişliği ile World Series listesinden listeye eklenmeyi hak ediyor. Kyle Wright’ı listeye eklediler ve Triple-A’da 3.02 bir dönem geçirdi (ancak Majors’ta sadece iki start aldı). Onu etiket takımı yapma fikriniz varsa gülen surat 4. Oyunda, Braves’in artık Wright’ı 5. Oyun başlatıcısı / uzun rahatlatıcısı olarak tutması gerekebilir. Her neyse, bu oyun ile 4. ve 5. oyunlarda olanlar arasında Atlanta Bullpen’in bu seride ekstra büyük bir iş yükü taşıması ve üzerinde baskı kurması gerekecek. maksimumda kızartılmış Ve ıan anderson Oyun 2 ve 3’te biraz daha derine inin ve Brian Snitker’ın Anderson sonrası sezonda hızlı bir kanca aldığını unutmayın.

Atlanta Bullben şimdi bu oyunu asları olmadan bitirmek zorunda. Sol sürahi AJ Minder Penn’in ilk kalemiydi ve bu sezon son sezonda başarılı oldu ve 70 istekada sadece iki galibiyete golsüz izin verdi. NLCS’de iki kez iki vuruş yaptı ve geçen yıl NLCS’de üç devre dışındaydı, bu nedenle birkaç vuruşta oynayabiliyor, ancak Snitker bu oyunda isteyeceğinden daha fazla kalemine girmek zorunda kalacak. . solcular Tyler Matsek Ve Will Smith Playofflarda başarılı oldular, ancak Luke Jackson Dodgers’a karşı titreyen birkaç tur vardı ve bazı büyük çıkışlar yapması gerekecekti.

Braves üçüncü sırada sıcak

Adam Dowell 5-0 Braves, Valdes’i erken yağmura sokar ve sol sahada üçüncü sırada bir ev sahibi iki koşu lazeri vardır. Sadece 387 fit yol kat etti, ancak çıkış hızı 111,7 mil idi.

Bu, Waltz’ın iki artı vuruşluk bir vuruşta sekiz galibiyetiydi ve Braves zaten 100 mil/saat’in üzerinde altı yarasa topu almıştı (dünyadaki 1. Oyunun ilk üç vuruşunun her birinde gol atan ilk takım. Seri). Waltz, Singer’ına düşük vuruş çağrıları almasa ve onları ev sahibi hakem Chris Conroy’dan almasa bile olacak olan budur. Hızlı bir şekilde vuruş pratiğine dönüşebilir.

READ  En İyi Siyah Gümüş Oyun Denetleyicisi Fiyatları: Xbox, PlayStation, Switch ve daha fazlası

Bir patlama başlar

Dünya serisi, Braves tarafından atanan vurucu sopasından büyük bir patlama ile başladı George Güneş 2-0 Singer’ı vurduğunda Vals Sol alandaki Crawford kutularında. İşte bazı tarihçe: Solar, ilk vuruşu bir ev koşusu ile tamamlayan ilk oyuncuydu – ve bunu bir sürahiye karşı yaptı, bu da avluya gitmeyi zorlaştırdı çünkü Waltz normal yer topu oranının %70’ine izin verdi. Sezon, Majors’taki başlangıç ​​oyuncuları arasında en iyisidir. Austin rölesi Sonra ikiye katlandı Ozzy Alpleri, Bir iç saha tekine ulaştı ve ikinci, hızlı bir 2-0 öne geçti. Riley’nin dublörü 3-0’lık skorla geldi, bu yüzden Valdes’in yetersizliği onu erkenden yaraladı.

Oyunun ön saflarında yer alan uzmanlar ve analistler, Snitker’ın ayrılması gerekip gerekmediğini merak etti. Rosario Önde gelen noktada, NLCS’de MVP Ödüllerini kazandı. Ancak Solar’ı DH rolünde sıralama yeteneği ile Snitker, müfreze eşleşmesiyle gitti ve Eylül’de başarılı olduğu Solar liderliğine ulaştı ve Rosario’yu beşinci sıraya taşıdı. Ayrıca Dusty Baker’a karşı oyundaki sol eli rahatlatanlardan birini kullanmayı da zorlaştıracak. Freddie Freeman, Çünkü Freeman’ın önünde Rosario yerine Solar ve arkasında Switch’i yenen Alpis (solu ezen) var. – David Schonfield

Braves’in başlangıç ​​oyuncusu Morton, devrenin alt yarısında tempolu durumdan çıkmayı başardı.

ziyaretler

Çok Atlanta precam yemek

Waffle House, güneyde büyük bir şey. Ezilmiş, kapatılmış, parçalanmış ve kapaklı. Veya boğulmuş, sarılmış, parçalanmış ve biberlenmiş. Biliyorsan bil. Merkezi Atlanta’nın hemen dışında Norcross, Georgia’daydı ve Braves’i yükseltmek için Waffle House vardı.

READ  Stephen Colbert, Pennsylvania Senatosu yarışından önce bilinen 'yalancı' Dr. Oz'u ifşa etti

cesur sürahi Tucker Davidson, Sezon sonrası listesinde olmayan, ekibini doyurucu bir waffle evi yayılımı ile karşıladı.

Yerel ekipler hazır