Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Melvin Ingram, Pittsburgh Steelers altıncı tur seçimi için Kansas City Chiefs’i takasladı

Pittsburgh – Linebacker’ın dışındaki Steelers Melvin Ingram III Çalışıyor.

Ekipler Salı günü yaptığı açıklamada, Steelers’ın Ingram’ı son işlem tarihinden önce altıncı tur seçim karşılığında Kansas belediye başkanlarına takas ettiğini duyurdu.

Los Angeles Chargers ile dokuz sezon geçiren, Steelers ile bir yıllık sözleşme imzalayan eski bir profesyonel bowling oyuncusu olan Ingram, eğitim kampından önce dönen bir dış saha oyuncusuydu, ancak son zamanlarda enstantanelerin %26’sını oynadıktan sonra rolüyle ilgili hayal kırıklığını dile getirdi. Seattle Seahawks.

Geçen hafta antrenman yapmayan veya Cleveland’daki Steelers maçına giden Ingram, Pittsburgh’daki kısa kariyerine bir bahane ve 10 müdahale ile son veriyor. Ingram’ın sınırlı hissesi, Steelers’ın ikinci yıldaki bir linebacker’a olan güveniyle konuşuyor Alex Heismith, Bu sezon 1.5 çuval ve 25 eleme var.

Liderler ve Steelers son iki haftadır iş görüşmelerinde bulunuyorlar, ancak Steelers başlangıçta AFC’de olmayan bir eşleşme bulma umuduyla patronlarını yakalamak istedi. Ancak piyasa hiçbir zaman işlemedi ve Pittsburgh, Ingram’ın takas talebini Kansas City’ye göndererek iletti.

Steelers’ın dış linebacker derinliği Ingram gittiği için daha incedir. Derek Toskana2020 Draft’ın yedinci turunda Denver Broncos tarafından ilk seçilen, ilk defansların arkasındaki aktif defans oyuncusundaki tek harici defans oyuncusu. DJ Watt Ve Highsmith. Pittsburgh Yükseltilmiş Eğitim Takımı Pass-Rusher taco charlton Cleveland’daki oyunun aktif listesine ilerledikçe derinlik ekleme seçeneği.

En çok gol atanların sekiz maçta sadece 11 çuvalı var, bu ligdeki en düşük ikinci toplam. Chris Jones Kenar bu sezon çok fazla oynadı, ancak pas acele etmesine yardımcı olmadı. Üç çuvalı var.

Diğer Kansas City Top Boss-Rusher, Frank ClarkSakatlığı nedeniyle üç maç kaçırdı ve Giants finalinden Pazartesi gecesi 20-17 önde çıkmak için tek bir bahanesi var.

READ  Japonya, kaos sonrası gelen uçuş yasağını kaldırdı

ESPN’den Adam Teacher bu rapora katkıda bulundu.