Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Matt Correll, Sugar Bowl’da ayağını sakatladıktan sonra ilk turda oyundan atıldı.

Getty Resimleri

2022 NFL Draft’ında ilk tur şansı yakalayan Ole Miss Oyun Kurucu Matt Corel, bu akşam Sugar Bowl’da ayağına vurduktan sonra sahadan elendi ve soyunma odasına götürüldü.

Coral’ın sakatlığının ciddiyeti hakkında henüz bir açıklama yok, ancak Nisan ayında draft edilecek oyuncuların Aralık ve Ocak aylarındaki Kupa maçlarında oynayıp oynamayacağı sorusunu gündeme getiriyor.

Kirk Herbstreet, bu sabah ESPN’e yaptığı açıklamada, Kirk Herbstreet’in kupa maçlarını atlayan oyuncuların futbolu eski günlerdeki kadar sevmediğini göstermesiyle birlikte oyuncu tartışmalarının yoğunlaştığını söyledi. (Herbstreit’in koçların daha yüksek ücretli işler almak için kupa maçlarından önce takımlarından ayrılmalarında böyle bir ısrarı yoktur.)

En iyi draft fırsatlarının çoğu, son yıllarda kupa maçlarında oynamama kararı aldı ve NFL takımlarının onlara karşı bir şansı yok gibi görünüyor. NFL Yetenek Değerlendiricileri oyuncuları bazen kendi çıkarlarını gözetmeli ve prestijli gösteri oyunlarında kendilerini yaralanmalardan korumalıdır. Coral’ın sakatlığı, oyuncular bowling oynamayı kabul ettiğinde neyin tehlikeli olduğunu hatırlatıyor.


READ  Japon Kishida, LDP seçimini kaybettikten sonra dengede kaldı