Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Mark Ingram, Jack Moss olmadan bufalo faturaları alan kısa kollu New Orleans azizleriyle takılıyor

New Orleans – New Orleans Saints tekrar koşuyor Mark Ingram II Ve bufalo faturaları tekrar çalışıyor Zach Moss İkili, Perşembe gecesi Caesars Superdome’daki maçta performans göstermedi.

Moss sağlıklı bir sıyrık iken Ingram, dizinden yaralanmalı bir şüpheli olarak listelendi.

Ingram’ın yokluğu, New Orleans’lı bir sahne arkası suç ortağının suçun azalmasına bir başka kayda değer darbe oldu. alvin kamera Çarşamba günü diz yaralanması nedeniyle zaten ekarte edilmişti.

İkinci yıl profesyonel Tony Jones Jr.. Kıdemli RB / WR ile Azizlerin önde gelen koşucusu olarak görev yapacak Montgomery ölmek Yükün taşınmasına yardım edenlerden II. Ancak Saints’in oyun kurucuyu kullanıp kullanmayacağı belli değil. Papatya Tepesi O çalıştırdıkları oyunun tek aktif yedek QB() parçasıdır.Ian Kitap Sağlıklı bir çizikti).

Kamara dizinden sakatlanarak üç maç kaçırdı, ancak yakında dönmesi bekleniyor ve sakatlık iznine ayrılmadı. Ingram, Çarşamba günü belirli bir temelde antrenman yapabildiğinden uzun süre sahalardan uzak kalmamalı.

Jones (5 fit-11, 224 pound), geçen yıl Notre Dame’den ayrılmayan yeni gelen olarak Saints’e katıldı ve bu sezon 53 kıdemli oyuncuyla listede yer aldı. Latavius ​​Murray. Ancak, 4 haftada ayak bileği sakatlığı nedeniyle bu sezon sadece beş maçta forma giyebildi. Sıfır touchdown ile 92 yarda 25 taşıyıcı taşıyıcı ve 10 yard için dört taşıyıcı resepsiyonu aldı.

Azizler (5-5) daha önce uygun bir müdahale başlatmayı reddetmişti. ryan ramsick Ve savunma düğümleri Marcus Davenport Ve தனோ க்பசாக்னோன் Bu haftanın başlarındaki sakatlıklarla erken ve sıkı bir son verdiler Adam Trotman Yaralanma durumunda.

Bu arada Moss, tekrar koşmadaki son başarısı nedeniyle kısmen etkin değildi Matt Preeta, Son iki maçta 79 yarda sekiz taşıma ve toplam iki touchdown yaptı. Geniş alıcı / tekme geri dönüşü Isaiah McKenzie Sağlıklı Scratch bu sezon ilk kez sahalardan uzak kaldı. Yeni alıcı Marquez Stevenson Bu hafta sakat bir dengeden çıktıktan sonra NFL’deki ilk maçında hücumu ve başlama vuruşunu geri çekmesi bekleniyor.

READ  Gökbilimciler, galaksimizin dışındaki ilk olası gezegeni keşfettiler | Astronomi

ESPN Bills muhabiri Alaina Getzenberg bu rapora katkıda bulundu.