Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Los Angeles Dodgers, NLCS’ye geçmek için 5. Oyun geriliminde San Francisco Giants’ı yendi

SAN FRANCISCO – Los Angeles Dodgers Ulusal Lig Şampiyonası Serisine geri döndü, çok şey borçlular Cody Bellinger, Yeni tavırla eski arkadaş.

Bellinger, sefil, sakatlık dolu bir normal sezondan çıkmak için uzun mesafeli bir sezon sonrası türü yaratmak için San Francisco Giants kabartmasından bir kaydırıcı kullanıyor Camilo Doval RBI, Perşembe gecesi Oracle Park’ta NL Division Series’in 5. Oyununda Dodgers’ı 2-1 yendi.

Olarak Justin Turner. Onun R.P.I.’ı Oyun 2’deki iki koşusu Dodgers’ın 9-2 zaferinde çok önemliydi ve seri ilerledikçe topa vuran oyuncusu .165 puan alan adamla normal sezon .652 OPS’ye çok az benziyordu.

Giants’ın 107 ve Dodgers’ın 106 maç kazandığı normal sezonun ardından, maç – kazanan taşınıyor ve kaybeden eve gidiyor – kaçınılmaz görünüyordu. Abartı önemliydi ve oyun boyutunu ölçebildi. Gergin, gergin bir olaydı ve her saha oyunu değiştirecek güce sahipti ve bitti. Maksimum Scherzer, Sağlam Hall of Famer ve Dodgers Game 3 başlatıcısı, Bullpen’den son üç çıkışı kapatmak için hücum ediyor. Son maçı grevde kaydetti. Wilmer Flores, Birinci kale hakemi Cabe Morales’in kontrol salınımının etrafında dolaştığına karar verildi.

READ  Taylor Swift ve Obama, yıldızlarla dolu Rock Hall of Fame'e saygı duruşunda bulundu