Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lockers, LeBron James’in sakatlıktan dönüşüyle ​​.500’ün altına düştü

Boston – Lebron JamesUzatılmış bir pozisyondan dönmek, takımını her iki tarafta da etkileyen rastgele oyunu iyileştiremedi ve Los Angeles Lakers Cuma günü Boston Celtics’e 130-108 kaybetti.

Yenilgi, bahisçilerin şampiyonluğu kazanma tercihlerinden biri olan LA’yı sezonun beşte biri için kitaplarda 8-9’a itti.

Lakers’ın erken dönem sakatlıklarına ve 82 maçlık normal sezonun geri kalanına uzun uzun bakıp bakamayacağı sorulan James, “Asla ’65 maçımız kaldı’ değildi. Bizim sistemimiz var, tabii ki hızlı bir şekilde izlememiz ve daha iyi performans göstermemiz gerekiyor ki oynayabilelim, sahada kim olursa olsun oynayacağız. Yüksek seviyede oynayabilir. … panik yok. Ancak her zaman bir aciliyet duygusuna sahip olmamız gerekiyor.”

James, karın rahatsızlığı nedeniyle 20 hafta sonra ilk kez oynadı ve 16’da 10 şut ile 23 sayı attı, altı ribaund, iki asist ve iki hırsızlık yaptı, ancak şut denemelerinden sadece üçü geldi. Paint’te son dört sezondaki üçüncü önemli sakatlığıyla uğraşmak, 19 yaşındaki kıdemli oyuncunun oynadığı bir uyarı işareti olarak görülebilir.

James, “Fiziksel olarak kendimi iyi hissettim ve vücuduma güvenip bu gece çıkıp oynayabileceğimi bilecek kadar iyiyim” dedi. “Yani yarın uyandığımda nasıl hissedeceğimi görmek için sabırsızlanıyorum. Bu, sakatlığımla doğru yönde ilerleyip ilerlemediğimi gösteren bir işaret.”

Ancak dolapların hangi yöne gideceğini kim bilebilir.

Boston, merkezi açmasına rağmen LA 51-33’ü geçti Robert Williams III (Maç başına ortalama olarak takımın en iyi 9.2 ribaund sayısı) Düzensiz.

“Yani… geri.” Russell Westbrook. “Bu konuda yapabileceğin pek bir şey yok. Topu al. … çok kolay.”

İlk yarıyı 14 kişilik üstünlükle tamamlayan Lockers, üçüncü çeyrekteki sıkıntılarının devam ettiğini gördü ve Celtics molasında skoru 33-21 açtı.

Lockers koçu Frank Vogel, “Takım olarak hücumda oynamaya kararlı olmalıyız” diyor. Ancak topu çok fazla tutuyoruz ve birbirimizle yeterince oynamıyoruz. Ama bu öğrenmenin bir parçası. Birbirinizle bu benzerliği ve uygun alışkanlıkları geliştirin. Daha sonra savunma ile savunma tarafı kendilerini meşgul ederse daha büyük roller alacaklar. Değilse, değildirler. Çok basit. “

READ  Haynes Ketçap Mars'a ilk adımı atıyor

Boston’ın 130 puanı, Lakers’ın tüm sezon boyunca izin verdiği en yüksek puan.

“Her gece dışarı çıkıp rekabet edebiliriz ama bunun bizim suçumuz olduğunu düşünmüyorum. Dürüst olmak gerekirse bu bizim savunmamız.” Anthony Davis Los Angeles’ta 31 puanla liderliğini sürdürdü. “Savunma tarafında daha iyi bir iş çıkarmalıyız.”

Westbrook için yanında getirdiği puan kartıyla daha iyi bir performans sergiledi, Dennis Schröder – Boston guard Westbrook 12, altı ve dört 21 sayı, altı asist ve altı ribaund ile oynadı – Teja Wu’nun bir unsuruydu. Kendisi ve yeni takımı için yine sinir bozucu bir geceydi.

Westbrook, “Bence gerçek şu ki, dışarıdaki herkesin takımımızdan yüksek beklentileri var.” dedi. “Ama gerçek şu ki, birbirimizle gerçekten oynamıyoruz, kimsenin umurunda değil, herkes aynı soruyu soruyor ve her kaybettiğimizde aynı cevabı vermekten bıktım.

“Hey, sence bu ne kadar sürer?” Bilmiyoruz, ne zaman başaracağız, biraz daha zaman alacak. İşin aslı, sezon boyunca inişler ve çıkışlar olacak ve şimdi takım olarak yaptığınız şey bu. Bölebilirsin ya da bir araya gelip bulabilirsin.”

Dolaplar henüz orada değil Kendrick Rahibe (Sağ diz) ve Trevor Ariza (Sağ ayak bileği), ikisi de bu sezon henüz bir maçta yer almadı. Ve yeni gelen Swingman Austin Reeves Uyluk sürekli ağrı ile yan çizilir.

James, ekibin tutarlı kalmak istediğini söyledi – büyük bir şey Diandre Ürdün Ve Dwight Howard Merkez dakikalarda aslan payını almak; Veya daha küçük, Davis 5’te – ve buna bağlı kalarak.

Ayrıca takımın mücadelelerinden kaçmasını da istemiyordu.

James, “Hiçbir zaman göründüğü kadar kötü olmadı, hiçbir zaman hissettirdiği kadar iyi olmadı” dedi. “Yani başından beri sessizdim. Bunun çok büyük olduğunu anlıyorum. [undertaking]. Bu bizim için bir süreç. Ve işler rahatsız olduğunda her zaman rahat hissediyorum, bu yüzden daha iyi çalışmaya çalışma sürecini dört gözle bekliyorum.

READ  Fantezi Futbol Haftası 11: Listedeki her oyun için başlangıçlar, bakıcılar, uyuyanlar ve büstler

“Daha iyiye gidiyoruz, çabalamıyoruz. İyiye gidiyoruz, gelişiyoruz.”