Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Knicks’e Karşı. Hawks skoru: Kemba Walker, nadir NBA Noel gününde New York vs. Atlanta Rolls olarak triple-double rekoru kırdı

New York Knicks’in spine dönmesinden bir hafta sonra, Kemba Walker Noel Günü’nde triple-double’ı açıkladı. Walker Knicks, Cumartesi günkü Atlanta Hawks’ı 101-87 yendikleri maçın en iyi oyuncusu değildi – bu onur şüphesiz Julius Randall’dı – ancak duruma bağlı olarak, 40 dakikada 10 sayı, 12 asist ve 10 ribaund ekledi. En büyük hikaye.

Walker, NBA tarihinde yedinci Noel üçlü çiftini ve bir Nick için ilk kez kaydetti. (Bu New York’un 54. Noel maçı, bir lig maçı.) İyi atış yapmadı (genel olarak 12’den 3’e, 9’dan 2’ye) ama Randall’ın dışında Derrick Rose ile oynamada aslan payını aldı. Emmanuel Quickley, sağlık ve güvenlik protokollerinden kurtulduktan sonra ayak bileği ameliyatından iyileşiyor ve Miles McBride hala protokolde.

Walker’ın Perşembe günü Washington Wizards’a karşı oynadığı 44 sayılık maçı izliyor. 26 Kasım’dan 18 Aralık’a kadar Walker tek bir dakika oynamadı.

Rand, 15’e 9’luk şutlarda 25 sayı, 6’da 9’luk dipten olmak üzere 25 sayı ve 12 ribaund ile tamamladı ve onu 2020-21 normal sezonundaki all-star oyuncusu gibi gösterdi. Yeni Çaylak Quentin Crims, Kovit protokolü dışında 3 sayı aralığından 5’e 12 sayı attı.

Bu arada şahinler mutluydu. Etik açıdan Trey Young ve Kevin Hurter’ın olmadığı diğer oyuncular arasında saha dışında 87 isteka 33’tü. Delon Wright ve John Collins’in her biri 20’şer sayı, açılış oyuncuları Bokton Boktanovic, Cam Redditch ve Clint Cabella ise 8 sayı 34 isteka 24 sayı kaydetti.

READ  Odel Beckham Jr.'ın babası tekrar greve gitti ve videonun yapımcısına bir haykırış yayınladı ve bu, oğlunun Cleveland Browns'ı ile hayatına çabucak son vermesine yardımcı oldu.