Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kathy Wood, pazarın bu segmentinde bir ‘kan banyosu’ bekliyor: ‘Otomobiller dünya düzenindeki birçok engelin bir örneğidir’

ARK Invest’in yıldız finans müdürü ve CEO’su Cathie Wood, Salı günü yaptığı aylık piyasa güncellemesinde, kullanılmış araba piyasasının değer kazanmasından sonra potansiyel kayıplar beklediğini söyledi.

“İkinci el otomobil pazarında kan dökülmesini” görmenin şaşırmayacağını belirterek, tedarik zinciri aksaklıkları ve artan talep nedeniyle önümüzdeki yıl 2023’te değerlerin düşeceğini de sözlerine ekledi.

Tesla Inc. DSLA gibi elektrikli araç üreticilerinden daha iyi performans gösteren otomobil şirketlerine değinen Wood, “Zarar görebileceklerini ileteceğiz” dedi.
+ %0.59,
Geçen yıl EV dalgasında lider güç olarak kabul ediliyor.

Wood’un Salı günkü yorumları, şirket tarafından yayınlanan bir videoda yaptığı yorumlara benziyordu. Bu haftanın başlarında, Diğer şeylerin yanı sıra, artan kullanılmış araba envanterini, değerlerin önümüzdeki yıl düşeceğinin kanıtı olarak, geleneksel araçların yanı sıra General Motors gibi geleneksel otomobil üreticilerini de etkileyeceğini belirtti. genel müdür ve Ford F.

ARK Invest’te Wood ve ekibi hakkında aylık güncelleme Acımasız bir gerginliğin ortasına gel Bu, amiral gemisi Arc Innovation ARKK dahil olmak üzere ARK Invest ETF’lerinin operatörlerini zorladı,
+ %2.76
Finans, yap Bazı ruh arama, Finans yöneticisi oyun planına bağlı kalıyor.

ARK’nın yedi ETF’si, Tesla ve Delatok Health Inc gibi şirketlerin kazanımlarının ardından 2020’de ortalama %141 oranında geri çekildi. TDOC, Wood, Wall Street’i bir atıştırmalık haline getirdi, ancak son aylarda zor zamanlar geçirdi.

Ancak aylık seminerde Wood, bir sorunun yatırımcıların ve analistlerin dar görüşlü olmaları ve en az beş yıl boyunca gelecek hakkında düşünmemeleri olduğunu söyledi.

Ünlü yıkıcı yenilik temalarından kaçış hakkında “Beş yıldır bakmadılar… neler olup bittiğine hükmeden çok fazla kas hafızası var” dedi.

Şirketin keşif fonunu elinde tutanlar, Aralık ayına kadar altı ayda 13,5 milyar dolar değerinde hisse sattı ve sadece 11 milyon dolar satın aldı. Finansal Zamanlar StoneX aracılık verilerini alıntılayan rapor.

READ  Grammy Ödülleri Resmen Ertelendi - Variety