Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kaliforniya Valisi Gavin Newsom nerede?

İki hafta önce İskoçya’da bir BM toplantısı yapıldı. Vali Gavin Newsom, İklim Değişikliği Zirvesi’ne bir heyet başkanlık edeceğini duyurdu. Dört gün sonra, ofisi Aniden duyurdu Fikrini değiştirmişti.

Ofisi, bir kararı alenen “aile yükümlülükleri” olarak tanımlamaya atıfta bulunuyor ve her ne olursa olsun, bir komplo teorisi barajını serbest bıraktı. Valinin az önce aldığı Govt-19 güçlendiricisine kötü bir tepki miydi? Çocuklarından herhangi biri – 12 yaşında veya dört yaşından küçük olsun – yeniden enfeksiyon Korona virüsü ile mi? Capitol kaynakları hayır ve hayır dedi.

Valinin ortakları, çoğu ebeveynin dört küçük çocuğu olan çiftlerin neden Cadılar Bayramı’nda Glasgow’a uzun bir yolculuk yapmak istemediklerini anlayacağını belirtti. Birçok California çevre aktivisti, yıllık iklim konferansını atlamanın çok yanlış olmaması gerektiğini öne sürdü. Jet yakıtı israf sahnesi.

Teoride, Kaliforniya Muhafazakarları da bu kararı memnuniyetle karşılamalıydı. Valinin zirveye gelebileceği ortaya çıktığında, Cumhuriyetçi yasa koyucu Kevin Clay, Eylül ayındaki geri çağırma seçiminde valiye meydan okudu., Bir blog yazısında yazdı “Jet sosyete valimizin yokluğunda” özel bir oturum talep etti. liman krizi, Denetim soruşturmalarının yürütülmesi Bulaşıcı işsizlik dolandırıcılığı, Belediye etkinliklerine Vali Konağında ev sahipliği yapmak aşı sırası Okul öğrencileri ve sorularınız için arayın Maske siparişleri İlkokul sınıflarında.

Clay, “Kaliforniya için savaşmasaydık kimse olmazdı” dedi.

Ancak sözcüsü Erin Mellon, 1 Kasım’da zirveye varması ve 4 Kasım’da uçakla dönmesi planlanan valinin evde kaldığını ve Capitol ofisinde çalıştığını söyledi. Kaliforniya delegasyonunun yerini ABD’nin eski Macaristan Büyükelçisi Vali Elini Kounalikis aldı. Haber, ailesinin fotoğraflarını yayınladı (Korsanlar gibi giyinmiş) Cadılar Bayramı’nda bazı toplantıları duyurdu ve diğer Demokratlara bazı seçim gecesi teşvikleri gönderdi.

Yine de günler dışarı çıkmadan geçerken, koşuşturma devam etti.

READ  Notre Dame, Marcus Freeman'ı koç olarak işe aldı: İrlandalı oyuncuları dinleyin ve Tommy Reese'i elinizde tutun

“Gavin News’in nerede olduğunu bilmiyorum, tahmin edemiyorum” Clay Pazar günü tweet attı. Ancak valinin 11 gün boyunca açıklama yapmadan ortadan kaybolması çok garip.

“Gavin nerede?” Charlie Kirk istedi, Sağcı aktivist grup Turning Point USA Başkanı

Valinin eşi Jennifer Siebel Newsom, “Bazı insanların gerçeklerle baş edememesi komik” diye yanıt verdi ve daha sonra silindi. “Birisi bir şeyi iptal ederse ofiste çalışır; Boş zamanlarında aileleriyle birlikte evde kalabilir, çocuk oyunları oynayabilir veya eşleriyle birlikte yemek yiyebilirler. Lütfen nefret etmeyi bırak ve hayata devam et.

Pazartesi günü, “Gavin News” Twitter’da popüler oldu. Asılsız spekülasyon, Bell’in argümanının, ölümünün ve kendisinin ve “Kamala Harris’in açıklanmayan gizli bir yerde” olduğudur. Bu arada, Vogue bir fotoğraf yaydı NewSome’un aile dostunun varisi Ivy Getty’nin San Francisco’daki gösterişli düğününden. Açılışını yapmak Meclis Başkanı Nancy Pelosi tarafından. En az bir fotoğrafın arka planında konuklar Vali dahil.

Muhabirlerle yapılan görüşme sırasında, Glasgow İklim Zirvesi’ndeki California senatörleri, valinin yokluğuyla ilgili sorulardan giderek daha fazla hüsrana uğradı – bir, iki ve üçüncü kez. Van News’den Demokrat senatör Robert Hertzberg, heyetin bir “aile sorununun” NewSome’un İskoçya’ya katılmasına engel olacağı konusunda bilgilendirildiğini söyledi. Valinin bu hafta hangi etkinlikleri düzenleyeceğini bilmediğini söyledi.

Hertzberg Pazartesi günü yaptığı açıklamada, “Kaliforniya’daki bu konferansta Gavin Newsome’dan daha iyi olmak isteyen kimse yok” dedi. “Ama hepimiz insanız, insanız, hepimiz insanız – bariz bir şey – o ailesiyle birlikte. Daha fazla kazmanın uygun olmadığını düşünüyorum. Onu gerçek değerinden alıyorum. Her neyse. Bazen evde olmanız gerekir.

Günün sonunda, valilik bir bildiri yayınladı: “Geçen hafta, Vali Newsom, çocuklar için Govt-19 aşıları, güçlendiriciler, limanlar, yaklaşmakta olan devlet bütçesi ve Kaliforniya’nın bütçesi de dahil olmak üzere acil konularda personelle çalışmak için Capitol ile çalıştı. devam eden ekonomik toparlanma . Bu hafta ekonomi ve aşılarla ilgili halka açık etkinliklere ev sahipliği yapacak.

READ  Halen görevde olan en uzun süre görev yapan ABD senatörü olan Patrick Leahy yeniden seçilmek için aday olmayacak.

Bir röportajda Mellon, Vali Getty’nin düğüne katıldığını ancak resepsiyonda bulunmadığını söyledi; Onu California’da tutan aile görevi evlilik değil; Her zaman hafta sonundan önce dönmesi planlanıyordu; Pazartesi günü bütün gün ofisinde yaşadığını; Ve onunla bir buçuk saat geçirdiğini.

Tamam. California’da akşam geç olmasına rağmen tweeter’lar hala tweet atıyordu.

“Gavin Haber nerede?” Kirk, Muhafazakar aktivist, talep edildi – Tekrar.

Daha öte:

anlık olabilir Tahinli domatesli nohut.


Bugünün seyahat günlüğü, San Diego’da yaşayan Jessica Northrup adlı bir okuyucudan geliyor. Jessica, San Diego County’nin bir banliyösü olan Borego Springs’i tavsiye ediyor:

“San Diego’ya seyahat ederlerse, insanların gitmek istedikleri yer burası değil. Bölgenin dört bir yanında kumların içinden çıkan dev bronz hayvan heykelleri öne çıkıyor. İlkbaharda çölü kaplayan güzel çiçekler var. Her şeyi görüyor. gün – ve çöl gün batımını yenemezsin. Burası harika! ”

Bize Kaliforniya’da görmek istediğiniz yerlerden bahsedin. Önerilerinizi [email protected] adresine e-posta ile gönderin. Bültenimizin gelecek sayılarında daha fazlasını paylaşacağız.


Haftada bir gün akşam karanlığında düzinelerce insan yoğun hayatlarının stresini atmak için Venedik’te sahilde dans etmek için toplanıyor.

Enfeksiyondan önce olaylar kapalı mekanlarda yapılıyordu ancak korona virüsünden korunmak için dışarı çıkarıldılar. Yönergeler, katılımcıları yargılamayı bırakmaya ve istedikleri gibi dans etmeye teşvik eder.