Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jüri, savcının son argümanlarının ardından Ahmed Arbery’nin cinayetiyle ilgili soruşturmaya başladı

Hakem heyeti ilk görüşme gününü tamamladı Üç adam sorguya çekildi Ahmed, Georgia, Brunswick’te Arbery’yi öldürmekle suçlanıyor. Mahkeme Salı sabahı savcılığın nihai çürütme argümanlarını dinledi. Son Argümanlar Pazartesi gününde.

Travis McMichael, babası Gregory McMichael ve komşuları William “Roddy” Bryan hepsi Tahsil edilecektir Şubat 2020’de mahallede koşu yapan 25 yaşındaki siyahi Arbery’nin öldürülmesi cinayet ve diğer rakamlarla.

Savunma, erkeklerin devletin Vatandaş Tutuklama Yasası uyarınca yasal olarak aktif olduğunu söylüyor – o zamanlar uygulama buydu, ancak o zamandan beri oldu. İptal edildi – Şüphelendikleri için mahalledeki hırsızlıklara karışmış olabilir. Pazartesi günü bir savunma avukatı, “savaşmayı seçtiklerini” ve kendilerini Arberry’ye karşı savunma hakları olduğunu söyledi.

Hükümet tarafı tüm bunları yalanladı.

Baş avukat Linda Dunikowski jüriye verdiği demeçte, “Üç sanık da varsayımlarda bulundu – o gün neler olduğuna dair spekülasyonlar yaptı ve sokakta koşan siyah bir adam olduğu için Ahmed Arbury’ye araba yollarında saldırmaya karar verdiler” dedi. .

Ahmet Arberry

Pazartesi günü jüri üç sanığın avukatını dinledikten sonra, Dunikowski’ye Salı günü ifade verme fırsatı verildi.

“Kesinlikle korkunç ve trajik. Yine, yasanın kalp ağrısı ve üzüntü ile iç içe geçtiği yer. Kendinizi savunmanıza izin veriliyor. Ölüme veya ciddi bedensel yaralanmaya neden olabilecek güç kullanmanıza izin veriliyor. Tetikçi jüriye söyledi. “Bu, Travis’in durumundaki bir kişi için yasadır.”

Gregory McMichael’ın avukatı Laura D. Hoag, devletin Arbery’yi davada bir “kurban” olarak nitelendirmesini reddetmeye çalıştı ve jüriye yaptığı seçimlere dikkat çekti, bu da onu Chatila Shores mahallesine götürdü. Hoag, Arbery’nin “masum bir kurban olmadığını” söyledi.

Bu arada, Brian’ın avukatı Kevin Coff, müvekkili olmadan davada hiçbir suçlama olmayacağını çünkü video kanıtı olmayacağını savundu. Brian’ın “kötülük” göstermediğini ve Brian orada olsaydı ya da olmasaydı Arbery’nin öleceğini savundu ve 25 yaşındaki Travis McMichael’in mermilerinin “aşılamayacağını” belirtti.

READ  İngiltere'de yapılan bir araştırma, MRNA Govt-19 aşısının en büyük güçlendirici etkiye sahip olduğunu buldu.
3-arbery-suspects.jpg
LR: Gregory McMichael, oğlu Travis McMichael ve William “Roddy” Bryan, Ahmed Arbery’nin Georgia, Brunswick’te vurularak öldürülmesinde cinayetle suçlandılar.

AP / WJAX aracılığıyla Clin Bölgesi Önleme Merkezi


Arberry vurulduktan iki buçuk ay sonra, davaya karışmakla suçlayan ulusal bir protesto ve video yayınlandı.

Üç sanığın her biri karşı karşıya Dokuz ceza davası Suistimal, vahşi cinayet, ağırlaştırılmış saldırı ve haksız yere hapis cezası dahil.