Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Joe Biden’ın Beyaz Saray sözcüsü Jen Zaki, Govt enfeksiyonu için pozitif test etti.

Joe Biden’deki Beyaz Saray sözcüsü Jen Zaki Pazar günü Govt-19 için pozitif test ettiğini söyledi.

42 yaşındaki Psaki seyahat etmedi Python ile Roma’yaBaşkanın G20 zirvesi ve Cop26 iklim görüşmeleri için oradan Glasgow’a seyahat etmesi planlandı.

Psaki yaptığı açıklamada, “Aile içi acil durumlar nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri’nde kalıyordum ve aile üyelerimde Kovit-19 testi pozitif çıktı. O zamandan beri Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri tecrit edildim ve testim pozitif çıktı. PCR ile Kovit Enfeksiyon varlığı doğrulanır.

“Çarşamba’dan bu yana Başkan veya Beyaz Saray personelinin kıdemli üyeleriyle yakın temasta bulunmadım ve son dört günlük temasta negatif test etmeme rağmen, bugünün pozitif testini bol şeffaflıkla ifade ediyorum.”

Beyaz Saray’daki patlamadan bir yıl sonra, cumhurbaşkanına bu kadar yakın bir yardımcının pozitif testinin o zamanki Başkan Donald Trump’a ulaştığı haberi geldi. Hastanede vakit geçirmek zorunda kaldı.

Zaki, 78 yaşındaki çocuğu en son Salı günü “2 metreden fazla dışarıda oturduğumuzda ve maske taktığımızda” gördüğünü söyledi.

“Aşı sayesinde sadece hafif semptomlar yaşadım ve bu da evden çalışmaya devam etmeme yardımcı oldu.

Beyaz Saray’ın ek bir şartı olan negatif test sonucu 10 günlük izolasyonun ardından şahsen işe dönmeyi planlıyorum. [Centers for Disease Control and Prevention] Rehberlik büyük bir dikkatle alındı.

READ  Videoda, Washington'da bir selde sürüklenen bir çocuk ve 9 kişinin dramatik bir şekilde kurtarıldığı görülüyor.