Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

iPhone 13 Pro vs. Pixel 6 Pro: 2.000 fotoğraf bize anlatıyor

iPhone 13 Pro bu sonbaharın başlarında tanıtıldığında, içinde olduğu söylendi. Akıllı Telefonda “En İyi Kamera”. Ana geniş açı merceğin arkasındaki büyük sensör ve geniş f/1,5 diyafram açıklığı ile birleştiğinde, genellikle eskisinden daha fazla “Aw, şu fotoğrafa bakın” diyoruz. Ama birkaç hafta sonra, Google’ın Pixel 6 Pro’su, 50 megapiksel sensörüyle 12,5 megapiksel görüntüler üretmek için sabit kodlanmış, sonunda piyasaya sürüldü ve iPhone 13 Pro’nun 12 megapiksel kamerasına layık bir rakip olduğunu kanıtladı.

iPhone 13 Pro’daki kamera sistemi büyük bir yükseltmedir.

Pixel 6 Pro, 6.7 inçlik büyük bir ekrana sahip.

Bu yıl, skoru değerlendirmek için her cihazda 1.000 fotoğraf çekmeye başladım. Onları her yere götürdüm, her dakika durup tüm arkadaşlarımı rahatsız ettim ve sonunda bu iki kameradan gelen fotoğrafları karşılaştırmak için çok çeşitli durumlar ve aydınlatma koşulları bıraktım. Başlangıçta, bir kazananın 200 fotoğraflık işaret içinde açıkça görüleceğini düşündüm, ancak bu cihazların kullanımının nihai ürünlerinden çok daha büyük olduğunu hemen anladım.

Kamera serimden yukarıdaki videomu izleyin Bütün çerçeve, Sonunda altın hangi telefonun aldığını görün. Veya ziyaret et iPhone 13 Artıları Veya Google Pixel 6 Artıları Kazananı kendiniz belirlemek için en iyi 100 fotoğraf galerisi.

READ  Bilişsel Rehabilitasyon: Uzun Devlet Tedavisi Olan Bir Hastanın Zor Yolu