Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hükümet, NFL, NHL ertelemelerine, NCAA gecikmelerine ve iptallerine öncülük ediyor

Ülke genelinde korona virüs vakalarının artması ve giderek daha fazla oyuncunun COVID-19 protokolünün bir parçası olarak tecrit edilmesi istenmesi nedeniyle ertelemeler ve iptaller geliyor.

Lig Cuma günü yaptığı açıklamada, NFL’nin ligi çevreleyen Kovit-19 sorunları nedeniyle üç üç haftalık 15 maçı ertelediğini duyurdu.

Cumartesi günü Cleveland Browns ve Las Vegas Riders arasında yapılması planlanan maç Pazartesi günü saat 17.00’de ET’ye ertelendi.

Karar, 23 Cleveland Browns oyuncusunun yakın zamanda NFL’nin Covid-19 / Yedek listesini yapmasından sonra geldi, buna takımın ilk oyun kurucusu Baker Mayfield de dahil. Browns teknik direktörü Kevin Stefansky de bu hafta başlarında korona virüsü için pozitif test etti.

Takım liderliğinden yapılan açıklamada, “Ekibimiz ve tüm organizasyon, başlangıçta planlandığı gibi yarının maçına özenle hazırlanırken, NFL’nin hem sahada hem de taraftarların deneyiminde Raiders’a karşı maçımızı erteleme kararına saygı duyuyoruz.” söz konusu. Sözcü Peter John-Baptist.

Washington futbol takımı ile Philadelphia Eagles ve Seattle Seahawks ve Los Angeles Rams arasında Pazar günkü planlanan maçlar Salı gününe kadar ertelenecek. Her iki Salı maçı da saat 19:00 ET’de başlıyor.

Cuma gününe kadar Ramers devam etti Oyuncuları 29 kişi Covit-19 / Yedek Liste. Washington’un bir futbol takımı var Yedek listedeki Govt-19/23 oyuncuları, Birinci ve ikinci dize oyun kurucuları dahil.

Komiser, “Korona virüsü enfeksiyonunun başlangıcından bu yana, NFL Oyuncuları Derneği ile ortaklaşa geliştirilen ve uygulanan protokollere dayalı olarak, mevcut en iyi tıbbi ve halk sağlığı tavsiyelerine uygun olarak oyunlarımızı güvenli ve sorumlu bir şekilde oynamaya odaklandık.” söz konusu. Roger Goodell her takıma bir not yazdı.

NFL, Covit-19 / Yedek listesini Covit-19 için pozitif test eden veya mağdur kişi veya kişilerle yakın temastan izole edilen oyuncular için olarak tanımlar.

READ  Powell, ABD ekonomisinin Fed'in kemer sıkma politikalarına ve Omigron'un yükselişine dayanacağını söyledi

NFL takımlarının, kadro durumunu belirtmek dışında, oyuncuların sağlık durumları hakkında yorum yapmasına izin verilmez. Kulüpler, bir oyuncunun tecritte olup olmadığını veya virüsün lehine olup olmadığını açıklamamalıdır.

NCAA ekipleri oyunları erteliyor veya yeni rakipler buluyor

NCAA erkek basketbol takvimi, son günlerde bir düzine maçın iptal edilmesi veya ertelenmesiyle alt üst oldu.

En önemlisi, okullar Cuma günü, 2 No’lu Duke ve Loyola ile 4 No’lu UCLA ve Kuzey Carolina arasında Cumartesi günü yapılması planlanan oyunların, UCLA ve Loyola projelerindeki Govt-19 sorunları nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.

Perşembe Gecesi Futbolu: Patrick Mahomes, Kansas City liderlerinin Los Angeles Chargers'a karşı kazandığı zafere ekstra bir dokunuş yaptı.
Duke ve UNC yeni düşmanlar keşfetti. Blue Devils’in planlı ilk düşmanı Cleveland State, bazı olumlu test sonuçlarını açıkladı ve Loyola devreye girmeye hazırdı, ancak bazı oyuncuları Covid-19’a yakalandı. Şimdi Duke yapacak Eyalet rakibi Elon Üniversitesi’ni oynayın.

Dar Heels, Ohio State’i CBS Sports Classic ile aynı arenada oynamayı planlayan Las Vegas’taki Kentucky Wild Gates olarak oynayacak.

Diğer iki adamın ilk 25 maçı iptal edildi. Numara. 16 Seton Hall, Iona’yı oynayacaktı, ancak yetkililer, Seton Hall’un Covit-19 protokolleri olduğu için oyunun oynanamayacağını söyledi.

Seton Hall ayrıca Pazartesi günkü St. John’s’a karşı Büyük Doğu Konferansı maçını kaçıracak. Lig açıklandı. Ele geçirme bir konferans kaybı olarak hesaplanmış olmasına rağmen, Korsanlar’ın (9-1) toplam kayıp sayısını etkilemedi.
Numara. 23 Colorado Eyaleti Oyunları Cumartesi günü Fort Worth, Teksas’ta Tulsa’ya karşı 10-0 Rams “COVID ile ilgili endişeler” nedeniyle iptal edildi. Tarafsız site oyunu oluşturulmayacak.
Kadın basketbolunda, Govt-19, Morgan State’e karşı sorunlu bir numara. 19 Kentucky oyunu, Ertelenen.
bu Miami Üniversitesi kaybolacak Pazar Atlantic Beach Konferansı Oyun no. 15 Dük’e.

Daha fazla NHL ertelemesi

Lig, NHL’nin Colorado çığının ve Florida Panthers’ın 26 Aralık’a kadar kapalı olacağını, “son iki gündeki pozitif vakaların sayısı ve önümüzdeki günlerde devam eden cov yayılımından endişe duyduğunu” duyurdu.

READ  Videoda, Washington'da bir selde sürüklenen bir çocuk ve 9 kişinin dramatik bir şekilde kurtarıldığı görülüyor.

Avalanche dört maçı erteleyecek, Panthers ise üç maçı erteleyecek.

NHL, Calgary Flames’in grevini 26 Aralık’a kadar uzattı. Flames, Pazartesi günü başladığı grevden bu yana altı maç kaçırdı. Çarşamba günü, Flames’in NHL’nin Code-19 protokolünde 16 oyuncusu vardı.

Ayrıca Cumartesi günü Montreal Kanadalılar ile Boston Bruins arasındaki maç ertelendi. Şu andan itibaren, Kanadalılar Pazartesi günü New York Adalıları oynayacak.

CNN’den Kevin Dodson bu rapora katkıda bulundu.