Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hırsız kalabalığı hırsızlık soygununda yer alıyor, polise liderlik ediyor – CBS Los Angeles

Los Angeles Uluslararası Havalimanı (CBSLA) – Büyük bir soyguncu grubu, Pazartesi gecesi Fairfax Bölgesi’ndeki The Crowe’daki bir Nordstrom mağazasına girdi ve ardından birkaç arabaya binerek polise liderlik etti.

23 Kasım 2021. (CBSLA)

Yetkililer, olayın yaklaşık bir saat önce Los Angeles’ın güneyindeki başka bir benzer soygunla bağlantılı olup olmadığını araştırıyorlar.

West 3rd Street’in 6200 bloğunda saat 22:40’ta bir Northstrom arızası rapor edildi. Mağazanın ön camlarını balyozla kıran zanlılar, mağazayı yağmaladı.

Polis, CBSLA’ya 20’ye kadar kişinin dahil olduğunu söyledi. Şüpheliler 4 ayrı otomobille kaçtı.

Polis, 110 numaralı otoyolda kaçan araçlardan birini kovaladı. Araba Güney Los Angeles’ta Hoover Caddesi’ne saptı ve araç içindekiler kaçmaya çalıştı. Polis, 3 kişiyi gözaltına aldıklarını bildirdi. Görüntülerde memurların arabadan eşyaları çıkardıkları görülüyor.

Bu arada Salı sabahı The Crow’un çevresine barikat kuruldu.

Çalınan malların mali değeri bilinmiyor. Olay sırasında herhangi bir yaralanma bildirilmedi.

Yaklaşık bir saat önce, saat 21:45 civarında polis, West Slawson ve South Vermont Avenue’nin kesiştiği noktada bulunan bir CVS mağazasından yaklaşık 8500 dolar çalan altı soyguncu tarafından saldırıya uğradıklarını söyledi. Müfettişler, şüphelilerin Nordstrom soygununa karışıp karışmadığını araştırıyor.

Bu, en son bariz hırsızlıkların en sonuncusunu ifade eder. Cumartesi gecesi, Beverly Hills’deki Rodeo Drive’da iki dükkan Büyük bir mafya, parçalayıp yakalayan soyguncular tarafından saldırıya uğradı: Bir Louis Vuitton mağazası ve Socks Fifth Avenue. Olay Beverly Hills şehri işe almak için motive oldu İki özel güvenlik şirketi Pazartesi günü devriyeleri artırıyor.

soygun çetesi Dayak ve yağmalara katıldı Körfez bölgesinde birkaç gece. California Valisi Gavin Newsom Pazartesi günü konuyu ele alarak California Highway Patrol’ün perakende satış mağazaları etrafındaki varlığını artırmaya başlayacağını söyledi.

READ  COP26: Fosil yakıt şirketleri, iklim görüşmelerinde 500'den fazla lobici bulunduğunu bildirdi

“Bugünden itibaren tatil merkezleri, Kara Cuma ve alışveriş merkezleri içinde ve çevresinde insan ticaretinin yoğun olduğu bölgelerde önemli bir artış göreceksiniz, bu nedenle hükümet bu çabaları destekliyor ve biz daha da ciddi olacağız.”