Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Heismann Kupası, Oyun Kurucu Price Young’a sunuldu, Alabama yine futbolu kazandı

Fiyat Genç Sonunda elinden gelenin en iyisini yaptı ve bunu yaparak Cumartesi gecesi New York’ta düzenlenen bir törende ödülü kazanarak bu yılki Heisman Trophy ile koştu.

California’dan ikinci yıl ve eski beş yıldızlı bir aday olan Young, sezona eski Crimson Tide oyun kurucu ve NFL ilk tur seçiminin yerini almak için spekülatif bir seçim olarak yüksek beklentilerle girdi. Mac Jones.

Bu yaz Teksas’ta bir eğitim konferansı sırasında Alabama teknik direktörü Nick Saban, bir oyuna başlamadan önce kolej sporcularının isim, rakam ve benzeri sözleşmelerden altı puan alacağını açıkladığında daha da fazla dikkat çekti. Bu yıl ilk kez.

Young sadece para kazanmakla kalmadı, aynı zamanda hype’a kadar yaşadı, o zaman-hayır. 14 Miami’de yolun önüne çarpmak, gerisi yok. 11 Florida iki hafta sonra. Titreyen bir hücum hattının arkasında oynamasına rağmen, baskı altında sakin kalmak için mücadele ediyor, bastan kaçınıyor ve alıcılarını alt katta buluyor. Başarılı bir pasör, denemelerinin %68,0’ını bitirdi ve sezonun ilk kesintisini 4. haftaya kadar Southern Mis’e karşı vermedi.

Sonunda, Young’ın Heisman referansları yalnızca bir 43 sterlinlik pas geçme ve dört müdahale içeriyordu. Yetenekli bir koşucu olmasına rağmen, üç puan için koştu.

Ama normal sezonu bitirerek, Gürcistan’da 3. ve bir hafta sonra birinci sıradaki savunma bölümü Young Seal’de SEC Şampiyonası maçında Auburn’a karşı dramatik bir zaferdi. Heisman kazanır.

Young, Crimson Tide ekibine “Ne zaman böyle bir ödül kazansan, bu kişisel bir ödül olmayacak, ama bu bir takım ödülü, çünkü ben o insanlardan hiçbiri olmadan yapamam,” dedi. . “Cool Soap’a teşekkür etmek istiyorum. Bana güvendiğiniz için teşekkür ederim. Rehberliğiniz, beni başarılı bir ortama soktuğunuz ve ekip olarak başarılı olmamız için teşekkür ederim.”

READ  Halen görevde olan en uzun süre görev yapan ABD senatörü olan Patrick Leahy yeniden seçilmek için aday olmayacak.

Auburn’da Young ve Alabama, dördüncü çeyreğe 1:35 kala 10-3 geride kaldı ve yıldız alıcı oldu. Jameson Williams İlk yarıda nişan aldığı için oyundan atıldıktan sonra sahalardan uzak kaldı. Young, 12 oyunluk, 97 yardlık bir sürüşte takımı kendi 3 yard çizgisine karşı yönetti ve burada Freshman Whiteout’a skor-ölmekte olan, 28 yarda bir gol pası attı. Jagory Brooks, Kim oyunda sadece iki yakalar aldı.

Fazladan dört saat sonra, Young oyunu kazanmak için iki puanı dönüştürdü. John Metzi III, Titan’ın kolej futbolu play-off’larına ulaşma umutlarını canlı tutuyor. 31 Aralık’ta Goodyear, Cotton Bowl Classic’teki CFP Yarı Finallerinde 1 Numaralı Alabama 4 Numaralı Cincinnati ile oynayacak.

Young, Kolej Futbolunda En İyi Oyuncu dalında Maxwell Ödülü’nü ve Ülkedeki En İyi Oyun Kurucu için Davey O’Brien Ödülü’nü kazandı.

“Gerçekten kendinize güvenmekle, ürününüze ve yeteneklerinize güvenmekle ve insanların hikayenizi yazmasına, hayatınızı sizin için dikte etmesine, kaderinizi kontrol etmesine ve olabileceğiniz en iyi kişi olmasına izin vermemekle ilgili.” Bryce’ın babası Craig Young, ESPN’in yayını sırasında söyledi. “Bence açıklıyor.”

Alabama, Heismann’ı yenerek arka arkaya sezonlarda ödülü kazanan altıncı okul oldu. Geniş alıcı Devonda Smith Geçen yıl kazandı.

Titin’in diğer Heisman kazananları arasında Koşu Çantaları yer alıyor Derrick Henry Ve Mark Ingram II.

Michigan Savunma Oyuncusu ve Yılın Big Ten Savunma Oyuncusu Aidan Hutchinson Bu yılki ankette ikinci oldu ve onu Pittsburgh Oyun Kurucusu izledi Kenny Pickett Ve Ohio Eyalet Oyun Kurucusu CJ Strot.

Alabama, sonraki sezonlarda Star Linebacker olarak iki Heisman finalisti tutmayı kaçırdı. Will Anderson Jr.. Ankette beşinci oldu. Georgia’dan ikinci sınıf öğrencisi olan Anderson, ülkeyi çuvallarda (15,5) ve maçları kaybetti (32,5) önde götürdü.

READ  Netflix, en popüler oyunlarını sıralama şeklini değiştiriyor

Jones, şimdi New England Patriots’un açılış çeyreğinde, geçen yılki Heisman anketini Smith ve eski Clemson oyun kurucu arkasında üçüncü bitirdi. Trevor Lawrence.