Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Halloween Kills büyük bir gişe rekoru kırdı

Michael Myers, Halloween Giles'da yanan bir ev yangınından uzaklaşıyor.

Resim: Plumhouse / Universal Pictures

Görünüşe göre Michael Myers, Haddonfield’da veya gerçek hayatta durdurulamaz. Cadılar Bayramı öldürür sinemalarda ve Cuma günleri yayınlandı tavus kuşu üzerindeVe 55 milyon dolar aldı ve gişeye tamamen hakim oldu. Çoğu Kuzey Amerika’dan geldi ve ona olan sevgi Jamie Lee Curtis Ve John Carpenter ve 50 milyon doların tanıtımı orijinal beklentileri aştı.

Myers gibi rekabeti ortadan kaldırabilse de ölmek için zaman yok Kuzey Amerika’da, uluslararası olarak, dokunaçlara ve dile uymuyor Zehir: Esaret olsun. Andy Sergis ve Tom Hardy’nin canavarı Marvel filmi, uluslararası hafta sonu 115,6 milyon doları alarak salgın rekoru kırıyor. Şu anda 283,6 milyon doları, 300 milyon doları kırma yolunda ilerliyor. Henüz Çin’de piyasaya sürülmedi, bu yüzden filmin bir dereceye kadar devamı bile var.

öldürür Gişe başarısı iyi, son aylarda bazı güvenilir sahipler kazandı, ancak bu Peacock için rahatlatıcı bir haber değil. Ne zaman Orman Gezisi Yaz aylarında iki kez piyasaya sürülmesi ve oldukça sağlam bir gişe ile Disney, başarısını duyuran e-postaları hızla gönderdi. NBCUniversal, izleyici sayısı konusunda çok sessizdi, Filmi yayın hizmetlerine koyma planlarıyla ilgili her şeyi söylüyor. Yine de, görüntüleme seçeneği Evinizin rahatlığı Var

Her iki durumda da, yönetmen David Gordon Green’in korku özgeçmişinin ikinci perdesi kendine sağlam bir başlangıç ​​yapıyor. Universal ve Plumhouse bunu yapma konusunda kendilerini daha akıllı hissedebilir üçleme 2019’da son taksiti 2022’de çıkacak Cadılar Bayramı biter. Fakat Tepe Gelecek hafta sinemalarda ve HBO Max’te çıkıyor, bu yüzden şimdi Michael’ın büyük bir uzay solucanından kurtulup hayatta kalamayacağını görmenin zamanı geldi. (Dostum hayatı boyunca birçok yaralanmadan kurtuldu, bu yüzden yapabilir.)


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? yapabilirsiniz yenisini burdan al.

READ  Dolaplar Anthony Davis, Dwight Howard, Suns maçı sırasında Bench'e karşı çatışması