Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Grammy Ödülleri Resmen Ertelendi – Variety

Güncellenmiş: Beklendiği gibi, bir Akademi sözcüsü, Corona virüsü endişeleri nedeniyle Grammy Ödülleri’nin süresiz olarak ertelendiğini doğruladı. Çeşitlilik. Henüz yeni bir tarih onaylanmadı.

2022 etkinliği Los Angeles’taki Crypto.com Arena’da (eski adıyla Staples Center) gerçekleşecek. 31’inde, son Kovit-19 ayaklanması olan geleneksel arenasında yürümek için tüm hızıyla yürüyordu. Ülke genelinde birçok etkinlik ertelendi veya iptal edildi. Kaynaklar diyor Çeşitlilik Nisan ortasına kadar neredeyse her gece Crypto.com Arena’da bir basketbol veya hokey maçı veya konseri rezerve edilmiş olsa da, yeterli sayıda sanatçı ve yönetici akademiyi etkinliği ertelemeye ikna etmekte isteksizdi.

Duruma yakın kaynaklar da söylüyor Çeşitlilik Gösteri muhtemelen Crypto.com’un ev sahipliği yapmayı reddedebileceği Nisan veya Mayıs’a taşınacak. bu köylüler Geleneksel olarak mekan 10 günden fazla kilitlenmelidir ve Crypto.com’un programına göre, azaltılmış bir gösteri olasılığı olmasına rağmen, mekanda Haziran ayına kadar veya sonrasında böyle bir açılış yapılmayacaktır. Kaynaklar ayrıca lojistik nedenlerle bir söylentinin Hollywood Bowl’a taşınmasının mümkün olmadığını söyledi.

dan ortak açıklama Kayıt Akademisi Ve televizyon ortağı CBS Çarşamba günü yayınladı: “Şehir ve eyalet yetkilileri, sağlık ve güvenlik uzmanları, sanatçı topluluğu ve ortaklarımızın birçoğu tarafından dikkatlice değerlendirildikten ve analiz edildikten sonra, Kayıt Akademisi ve CBS 64. yıllık Grammy Ödüllerini erteledi. , Canlı seyircilerimizin ve gösterimizi yaratmak için yorulmadan çalışan yüzlerce insanın sağlığı ve güvenliği.

Musiccares Yılın Kişisi konseri, Johnny Mitchell ve Clive Davis Grammy öncesi galası gibi haftalık Grammy etkinlikleri, Sony müzik başkanı Rob Stringer yeni tarihten önceki haftaya değişebilir. Gösteriyi çevreleyen diğer olaylar.

“The Daily Show”dan Trevor Nova’nın bu yıl Grammy sunucusu olarak geri dönmesi planlanıyor.

Şakayla 31 Ocak’ta yapılması planlanan geçen yılki gösteri, Güney Kaliforniya’daki tatil sezonu virüs artışı nedeniyle altı haftalığına 14 Mart’a ertelendi. Sonunda 2021 Grammy Ödülleri, Los Angeles Kongre Merkezi’nde her 45 dakikada bir küçük, dönüşümlü adaylardan oluşan grupların önünde düzenlenecek. Diğerlerinin yanı sıra Taylor Swift, BDS, Harry Styles, Billy Elish, Bad Bunny, Silk Sonic, Megan the Stallion ve Cardi B’nin canlı ve önceden kaydedilmiş performanslarına yer verdi ve çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı. Grammy Haftası etkinliklerinin çoğu iptal edildi, ancak Musicares ölçülü bir sanal gösteri sundu ve Mitchell ve Bruce Springsteen gibi ünlülerle röportaj yapan Clive ziyafeti iki ila beş saatlik taksitler halinde gerçekleşti. Onlarca yıldır favori canlı şovlar.

READ  Capitol Saldırı Ekibi PowerPoint Kazandı, Trump'ı Devirmeyi Planladı | Amerikan Sermaye Saldırısı

Kaynaklar diyor Çeşitlilik Akademi ve CBS, canlı izleyicilerle dolu bir gösteri bekliyor; Grammy Ödülleri milyonlarca dolar gelir getiriyor ve 2021’de mütevazı bir yıllık toplamın sadece bir kısmı.

bu 2022 Grammy Aday Listesi John Batist 11 sayıyla liderliği alırken, onu Justin Bieber, Doja Gate ve Her Thala sekizinci takip etti. Onu Billy Elish ve Olivia Rodrigo yedişer adaylıkla izledi. Gösteri, art arda ikinci yıl için “Daily Show” sunucusu Trevor Nova tarafından ev sahipliği yapacak.

Jesse Collins, Raj Kapoor ve Ben Winston yönetici yapımcılar olarak görev yapacaklar ve Kapoor bu yıl Winston’ın showrunner’lığını üstlenecek. Jeannae Rouzan Clay, yardımcı yapımcı olarak ekibe katıldı. Hamish Hamilton yönetmen olarak geri dönecek.

Çeşitlilik Durum geliştiğinde daha belirgin olacaktır.