Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Google Apps Beta Malzemesi U Hava Durumu Widget’larını Etkinleştirir

Daha önce beklediğimizden çok daha hoş bir değişiklikle, Google Hava Durumu Malzemesi U widget’ları artık mevcut Google Uygulaması Beta ile mevcut piksel telefonlarda yayında.

Bugün erken saatlerde Google App 12.40 düzeltildi Bir bakışta hava durumu Android 12 Beta 5. Piksel Başlatıcı. 12.41 Beta Sahip olduğumuz malzeme, U ile iki Google Hava Durumu widget’ı çalıştırıyor. izleme Bunun için son birkaç hafta.

“Hava durumu” etiketli iki tasarım vardır – varsayılan olarak 3 3’tür. Hiçbir şekil gerçekte büyümemiş olsa bile her ikisi de 3 × 2’ye küçülebilir. Kullanıcılar yalnızca dökümü ayarlayabilir.

Köşeleri yuvarlatılmış kare, sol üstte mevcut konumu göstererek başlar. Sağ üstte yer alan, konum uzunluğundaki şehir adlarınız için bir kısaltma kullanılır. Mevcut sıcaklığı ve yüksek/düşük değerini alacaksınız. Sıcaklık ve konum simgesi olan çapraz bir tablet de vardır. Hem dinamik renk temasına saygı duyma açısından çok büyük ve çok görünür.

Bu arada, widget’ları tabletlere kapmak için garip arazi yönelimleri var ve mevcut konumunuzdan başka konumları gösterecek herhangi bir ayar yok.

İlk olarak Pixel 6 reklamında görüldüler. Bu, Android 12 gerekliyken 12.40 sürümü tarafından tetiklenmeyen bir sunucu tarafı güncellemesi değildir.

İçinde Geçen ay uygulandıGörünmeden önce, widget’ların cihazınızın Pixel 6 mı yoksa Pixel 6 Pro mu olduğunu test ettiğini fark ettik. Diğer Google telefonları için de destek verildiğinden bahsetmiştik, ancak ilk gereksinimin bazı ilk cihaz benzersizliğini temsil ettiğine inanıyoruz.

Bugünkü lansmanın bir kanıtı olarak – bizim durumumuzda piksel 5’te, orijinal spekülasyon yanlıştı veya son üç hafta içinde geliştirme aşamasında bir şeyler değişti. Bununla birlikte, daha geniş çıktı, mevcut cihaz sahipleri tarafından çok takdir edilmektedir.

Daha fazla malzeme:

Teşekkürler Dee!


Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a bakın: