Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gıptayla bakılan sivri uçla yüzleşmek NFL güçlendiricilerini zorlar, ancak testte bir an duraklar

Amaç, olabildiğince fazla test yapmak değil, ”diyor Healthcare Data Science’da epidemiyoloji ve klinik kanıt başkan yardımcısı Dr. Christina Mack. IQVIA Ve Birlik ve Birlik’in ortak danışmanı. “Amaç, insanları güvende tutmak ve hastalığı stratejik bir şekilde tespit etmek için kapsamlı bir plan oluşturmaktır.”

Belediye başkanı, derneğin tıbbi direktörü ile aynı fikirde değildi.

“Virüsün ne yaptığını bilmiyorsanız, virüs hakkında bildiklerinize müdahale edemezsiniz” dedi.

NFL’nin baş sağlık görevlisi Dr. Alan Siles, 30 Kasım’da yaptığı bir röportajda vakalarda artış olduğunu söyledi. Bu sezonun mevcut manzara bağlamında araştırılması ve yanıtlanması gerekiyor.

NFL, bilim adamlarının varyasyonları tespit etmesine ve aktarım zincirlerini haritalamasına olanak tanıyan, başta viral parmak izleri olmak üzere test, iletişim izleme ve genetik dizilemeden gerçek zamanlı veriler toplar. Sils, genetik dizinin, çoğu durumda, yayılmanın yüksek oranda aşılanmış insan grubunda değil, dış toplulukta meydana geldiğini gösterdiğini söyledi.

READ  Andrew Garfield, 'Spider-Man: No Way Home'da Peter Parker'ı tekrar kadrosuna katmak için açıldı

“Covid Zero’nun ulaşılabilir bir hedef olduğunu düşünmüyoruz,” dedi, özellikle oyuncular ve aileleri dış dünyayla geçen sezondan daha fazla etkileşime girdiği için evde siparişler sınırlı olduğunda. Sills, mevcut çalışmanın salgınları, ciddi hastalıkları ve kalp problemlerini önlediğini söyledi.

“Bence bu yılki hikayemiz, testlerimiz hala pozitif olsa da, 2020’de gördüğümüz aynı hastalık yükünü görmediğimizi gösteriyor” dedi.

Lig, NFL’nin pozitif testinin aşılı oyuncuların hafif ve kısa süreli hastalıkları olduğunu gösterdi – 10 gün önce izole bir testle yaklaşık yüzde 20, lig söyledi. Aşı yaptırmayanlar, 24 saat arayla iki test negatif çıkarsa geri dönebilirler.