Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Georgia, Orange Cup’ta CFP yarı finalinde Michigan’ı 34-11 yendi

Georgia Bulldogs güçlü bir başlangıç ​​yaptı ve Cuma gecesi Michigan’a karşı bir daha bakmadı. Wolverinler Florida’daki Orange Cup’ta kolej futbolu playoff (CFP) yarı final maçında.

Gürcistan ilk çeyrekte 14-0 öne geçti. Devre arasında skor 27-3 oldu. Numara. 2 Bulldogs Michigan tarafından tekrar tekrar ve bazen kolayca sahaya indi ve 34-11’lik bir galibiyete yöneldi, ancak herhangi bir suç işleyemedi.

Mavi adamların acısı ikinci yarıda da devam etti ve Georgia savunması onları alt etti. Büyük bir aksilik, Wolverine’in hücumunu durdurmaya yönelik başka bir girişimi raydan çıkardı.

Bulldogs’un en büyük başarısızlığı, 3. çeyreğin sonunda kaçırdığı bir şuttu ve bu, sonuçta bir faktör değildi.

Michigan nihayet 4. çeyrekte bir gol ekleyebildi, ancak bu yeterli değildi.

reklamKarşılaşmada iki takım da 12-1 berabere kaldı. 2 numara Michigan rakibi Ohio eyaleti geçti Big Ten unvanını yakalamak için. Koç Jim Harbaugh tarafından yönetilen bu, projenin en büyük başarısıydı.

Wolverines, 2021 sezonunu 12-2’lik muhteşem bir rekorla ve okulun kitaplardaki kolej futbolu play-off’larına ilk gezisiyle bitirdi.

Numara. 3 Gürcistan’dı (şimdi 13-1) Önceki oyunda Alabama’ya yenildi SEC Şampiyonalarında, Crimson kravat numarası. 1. sıraya taşındı. Ancak Bulldoglar şimdi en üst sıradaki Alabama’ya karşı yeniden rekabet etmeye hazırlanıyor. 4 numara Cincinnati, Cuma günü başka bir CFP yarı finalinde 27-6.

reklam

1 No’lu Alabama ve No. 3 Georgia arasındaki Tüm SEC Ulusal Şampiyonası maçı 10 Ocak 2022 Pazartesi günü saat 20.00’de Indianapolis’te yapılacak.

ClickOnDetroit Uygulama Kullanıcıları – Daha fazla oyun güncellemesini burada görün.


Daha öte: Wolverine Futbol Haberleri

WDIV ClickOnDetroit Telif Hakkı 2021 – Tüm Hakları Saklıdır.

READ  Japon Kishida, LDP seçimini kaybettikten sonra dengede kaldı