Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gayrimenkulün varisi Robert Thurst cinayetten hüküm giydi ve 78 yaşında öldü

Karısının kaybolduğu ve Bay Black’in vahşi cinayete katıldığıyla ilgili tüm cafcaflı manşetlere, Bayan. Amerika’nın en uzun ömürlü gerçek hayattaki suç gerilim filmlerinden biri olan zengin bir adamın davasına nihayet son veren Berman’ın cinayeti oldu. Kitaplarda, filmlerde, TV dizilerinde ve çevrimiçi yorum çığlarında kullanılan takma adlar.

Uzun yıllar gazetecilik yapan Bayan Berman, Mr. Turstin’in sözcüsüydü ve kaybolduktan sonra muhabirlerin, karısının ailesinin ve arkadaşlarının sadık bir destekçisiydi. 15 yıl önce hâlâ işlenen cinayetinin 2015 yılında yeniden yargılanmasında, Mr. Mr. Durst geç suçlandı.

Bayan Thurst, araştırmacılara, ortadan kaybolmasının bir aldatmaca olduğunu ve karısını öldürüp cesedini ortadan kaldırdığını söylemek üzereydi.

Bay. Thurst, karısının kaybolmasıyla veya Bayan Berman’ın öldürülmesiyle ilgisi olduğunu her zaman yalanladı. Alman davasında tutuklanmasının ardından neredeyse altı yıl yargılanmadı. Los Angeles Şerif Departmanı tıbbi tesisinde gözaltına alındı ​​ve yemek borusu kanseri ve beyin sıvısı nedeniyle ameliyat edildi.

Uzun süredir ertelenen duruşma nihayet 2020’nin başlarında Los Angeles’ta başladı ancak jüri ve ön raporların seçilmesinin ardından bu sefer bir korona virüsü enfeksiyonu nedeniyle tekrar Mart ayına ertelendi. Duruşma Mayıs 2021’de yeniden başladı ve Turst hikayesindeki her şey kadar garip, jüri üyeleri mahkeme salonuna yayıldı, avukatlar jüri kutusunu işgal etti ve yargıç dahil herkes Covit-19’a karşı ihtiyati maske taktı. .

Duruşma sırasında, ailenin 8 milyar dolarlık emlak imparatorluğu Mr. Durstin’in kardeşi Douglas ve Mr. Her ikisi de Durst’un uzun zamandır arkadaşı olan Nick Chaw’ın davasına tanık oldu. 2014 yılında New York’ta bir kaldırım konuşmasında, Mr. Bay Thurst, Berman’ı öldürdüğünü itiraf etti. Ölüm tanıklık etti: “O ya da bendim. Başka bir seçeneğim yoktu.

READ  MLB World Series 2021 - Braves gücü açar, Charlie Morton, 1. Oyunda Astros'a karşı galibiyeti sırasında bacağını kırar ve diğer harika anlar

Savcılar 80 tanığı çağırdı ve 300’e yakın teşhiri tanıttı. Ancak 2015 yılında tutuklanmasının ardından, avukat yardımcısı John Levine ile yaptığı röportajda jüri, onun bir dizi kaydedilmiş itirafta bulunduğunu duydu. En zarar verici kanıt Turst’un kendi ağzından geldi; Yüzlerce cezaevi telefon görüşmesinde; Ve Bay Turst ile ilgili belgeselin yapımcısıyla 20 saatlik bir röportajda.