Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gabby Petito: Brian Laundry’nin ebeveynleri artık çamaşır sepetlerini kaldırıyor: canlı güncellemeler

Yeni Gabby Petito duvar resmi ortaya çıktı

Gabby Petito’nun üvey annesi Jim Schmidt Pazartesi günü, Gabby Petito’nun yeni posterinin New Port Ritchie’de göründüğünü tweetledi.

“Kızımıza böyle güzel bir övgüde bulunan sanatçıya teşekkürler” dedi.

Brian Laundry Hunting: KP Petito, Christine Smart Parallels on Social Media

KP Petito ve kaçan nişanlısı Brian Laundry’nin karıştığı soruşturmayı takip edenler, 25 yıldır dava ile Christine Smart cinayeti arasında paralellikler kuruyorlar.

Buraya Tıkla Fox Haber’de daha fazlasını okuyun.

Brian Laundry’nin ebeveynlerinin protestodan ayrılıp eşyaları çıkarırken çekilmiş videosu

Chris ve Roberta Laundry, Pazar günü gece yarısı civarında ön bahçelerinde yaklaşık 10 beyaz bezi çıkarırken görüldü.

Çamaşırhanenin ebeveynleri, KP tarafından imzalanan çamaşır sepetlerini çıkarmak için evden çıkarken protesto ediyor

Brian Laundry’nin ailesi, Kuzey Florida’daki beyaz çamaşır küvetleri ve kahve kutularına adanmış bir haraç posterini kaldırmak için Pazar gece yarısı evden ayrıldı.

Ev, bir zamanlar ailesi ve nişanlısıyla birlikte yaşayan 22 yaşındaki bir kadının ortadan kaybolmasını izleyen haftalarda medyanın ciddi ilgisini çekti.

Brian, çamaşırhane banka kartı dolandırıcılığı suçlamasıyla aranıyor ve cinayetle ilgilenen kişi.

Çamaşırhane ailesi, oğullarının nerede olduğu hakkında izin verilenden daha fazlasını bilebileceklerini iddia eden halka açık bir duruşmayla karşı karşıya kaldı.

Pazar gecesi, Chris ve Roberta Laundry ön bahçelerinde yaklaşık 10 beyaz çamaşır küvetini çıkarırken görüldü.

Baba ve anne, sepetleri alıp Pettito’nun posterini kaldırdıklarında soruları yanıtlamayı reddettiler. Ayrıca posta kutularından bir paket kurtardılar.

Bir noktada baba, “Bırak ben yapayım” dedi.

Chris Laundry, Perşembe günü oğlunu aramak için FBI tarafından tutuklandı. “Kolluk kuvvetlerine katıldı [T. Marby Carlton Jr. Memorial] Chris ve Brian’a dağcılık parkurlarını ve yerlerini göstermek ve Brian’ın sık sık nereye gittiğini bilmek için, ”dedi çamaşırhane ailesi avukatı Steve Bertolino Perşembe günü yaptığı açıklamada.Michael Ruiz ve Stephanie Bogons

READ  Güneş, güneşin dünyaya dönük noktasından büyük miktarda güneş ışığını yakar.

Eski ajanlar, Chris Laundry’nin arama çabalarının olumlu bir işaret olabileceğini söylüyor

Eski FBI ajanları Terry Turchie ve Brianna Fox, Chris Laundry’nin kolluk kuvvetlerinin Perşembe günü kaçan oğlunu aramasına yardım etme çabalarının yetkililere yardım etmek için daha fazla çaba anlamına gelebileceğini söylüyor.

Brian, çamaşırhane banka kartı dolandırıcılığı suçlamasıyla aranıyor ve 22 yaşındaki nişanlısı KP Petito’nun öldürülmesinin arkasındaki adam.

1998 ve 1999 yılları arasında Kuzey Carolina dağlarında bir yıl geçiren Olimpiyat bombacısı Eric Robert Rudolph’u avlayan Dursey, Fox News’e verdiği demeçte, “Onlara yardım etmeye devam ettiğine dair herhangi bir ipucunu dinleyin” dedi. “Sadece o zaman dikkatimize geldi [Chris Laundrie] Gerçekten kolluk kuvvetlerine yardım etmek istiyor … ve FBI’dan korkacak bir şeyi yok, sonra oturup konuşmaya başlayacak.

Hikayenin tamamı için buraya tıklayın