Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

FBI, Florida Reserve bölgesinde bulunan insan kalıntılarının Brian Laundry olarak doğrulandığını söyledi.

Parça kalır Brian, çamaşırhane arayan memurlar tarafından bulundu.KP Petito’nun gelecekteki kocasının diş kayıtlarının incelenmesinden sonra aynı olduğu doğrulandı.

Çarşamba günü Florida’nın Carlton Reserve bölgesinde bir aydan fazla çamaşır aradığı yerde keşfedildi, cesedi Wyoming’de bulunmadan önce Pedito’nun ortadan kaybolmasıyla ilgilenen bir kişi ilan edildi. Denver’daki FBI saha ofisi Perşembe günü, kalıntıların pozitif olarak tanımlandığını duyurdu.

Kuzey Liman Polisi sözcüsü Perşembe günü erken saatlerde NBC News’e kalıntıların “iskelet” olduğunu söyledi.

FBI’a göre, kalıntılar bir çamaşır torbasında ve defter gibi kişisel eşyalarda bulundu.

FBI’ın Tampa ofisi özel ajanı Michael McPherson, “Bu maddeler yakın zamana kadar sular altında olan bir bölgede bulundu” dedi.

Laundry ailesinin avukatı Steven Bertolino’ya göre, Locker’ın ebeveynleri FBI ve Kuzey Liman Polisini Miyakhatzi Creek Eco Park’a götürmeye yardım etti.

Çarşamba akşamı yaptığı bir başka açıklamada, “Chris ve Roberta Laundry bugün erken saatlerde rezervdeyken, insan kalıntıları ve Brian’ın bazı eşyaları, kolluk kuvvetlerinin başlangıçta bölgede olmaları gerektiğini bildirdiği bölgedeydi” dedi.

Bertolino bir telefon görüşmesinde şunları söyledi: CNN ile Çarşamba Gece “Bryan’ın kalıntıları olma olasılığı güçlü, ancak adli sonuçları bekleyeceğiz. [to] İçeri gel ve kontrol et. “

KP Petito ve Brian Çamaşırhane.abgabspetito / Instagram aracılığıyla

Carlton Reserve ve komşu Mayakahatchi Creek Eco Park, çamaşırhane ailesinin evinin kuzeyindeki kısa gezilerdir.

Yetkililer, Petito ve Laundry’nin, Laundry’nin ebeveynlerinin kuzey limandaki evine 1 Eylül olmadan dönmeden önce sosyal medyadaki gezilerini anlatarak ülke çapında seyahat ettiklerini söyledi.

22 yaşındaki Pettito, Moab, Utah, polisi ararken Pettito’yu sıkıntı içinde yakalayan vücut kamerası videosu yayınlandı Çamaşırlarla fiziksel bir anlaşmazlık olduğu söyleniyor.

Petito’nun Ceset 19 Eylül’de Spread Creek’e dağılmış bir kampta bulundu. Wyoming’deki Bridger-Dayton Ulusal Ormanı Alanı. Petito en az üç hafta önce öldü Ölümü bir cinayetti “elle boğularak öldürüldü”, ”dedi adli tabip.

READ  Suudi Arabistanlı gazeteci Kashoki'nin katillerinden biri Fransa'da tutuklandı

çamaşır vardı Eylül ortasından beri kayıp Ailesi ona Carlton Reserve bölgesinde yürüyüşe çıktığını ve geri dönmediğini söylediğinde. 25.000 dönümlük vahşi yaşam koruma alanı, bölgede kapsamlı aramalar için kapatıldı ve sadece Salı günü yeniden açıldı.

tutuklama Memurların ardından çamaşırhane için arama emri çıkarıldı Petito’nun banka kartını izinsiz kullandığını söyledi. Onun ölümüyle suçlanmamıştır ve davayla ilgilenen bir kişidir.

Bae-s Cheng’in Florida’nın kuzey limanından bildirildiği bildirildi. Doha Madani New York City’den katkıda bulundu.