Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

En İyi Siyah Gümüş Oyun Denetleyicisi Fiyatları: Xbox, PlayStation, Switch ve daha fazlası

Tatillerde aileniz ve arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlar oynamak için fazladan bir veya iki kumanda almak istiyorsanız, Kara Cuma 2021 Artık PlayStation, Xbox, Switch ve Mobil kontrol cihazlarında birçok harika fırsat var. Aşağıda, her platform için en iyi Kara Cuma Kontrolör Fırsatlarını derledik.

Daha fazla oyun fırsatı için özetimize göz atın En İyi Siyah Gümüş Oyun Fiyatları. Belirli bir site için alışveriş yapıyorsanız, listelerimiz var. En İyi Siyah Gümüş PlayStation Fırsatları, Xbox Fırsatları, Ve Nintendo Anahtarı Fiyatları.

Xbox Series X ve Xbox One denetleyici fırsatları

Xbox denetleyicileri

Bazen Xbox Series X ve Xbox One için Microsoft’un resmi kablosuz kumandasında gördüğümüz kadar çok indirim görmesek de, farklı renk şemalarında 10 ila 15 dolar tasarruf edebiliyoruz. Daha yüksek bir premium için piyasadaysanız, Xbox Elite Series 2 denetleyicisi Microsoft Store’da 140 dolara indirimli.

PlayStation denetleyicisi fırsatları

DualSense
DualSense

Ne yazık ki PS5’in DualSense denetleyicisinde herhangi bir indirim görmüyoruz. Şimdilik seçilebilecek üç farklı renk var: Beyaz, Gece Siyahı ve Kozmik Kırmızı.

Nintendo Anahtar Denetleyici Fiyatları

Nintendo Switch Pro Denetleyici
Nintendo Switch Pro Denetleyici

Nintendo Switch için seçim yapabileceğiniz çeşitli kontrol seçenekleriniz var. Resmi Joy-Con kontrolörleri taşınabilir modda mükemmel olsa da, TV’de oyun oynarken geleneksel oyun tarzını kullanmak çok daha uygundur. Resmi Switch Pro denetleyicisinden Hori ve PowerA gibi şirketlerin en iyi üçüncü taraf seçeneklerine kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Mobil denetleyici fırsatları

jilet kişisi
jilet kişisi

Mobil oyun her zamankinden daha popüler ve Xbox Cloud Gaming, Stadia ve Luna (diğerlerinin yanı sıra) gibi bulut oyun hizmetleriyle, cep telefonunuzda oyun oynamak için özel bir gamepad’e sahip olmak faydalı olabilir. Cep telefonunuzla PlayStation veya Xbox kontrol cihazını kullanırken, cep telefonunuzu anahtar benzeri bir cihaza dönüştüren oyun kumandasını seçebilirsiniz. Yarışçı Kishi, bizim için seçim En iyi telefon denetleyicisi iOS ve Android için şimdi çok daha düşük bir fiyata satışta.

READ  İngiltere'de yapılan bir araştırma, MRNA Govt-19 aşısının en büyük güçlendirici etkiye sahip olduğunu buldu.