Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

En İyi Şarj Cihazları: Canlı Duyurular, Oyun İstatistikleri, Öne Çıkanlar, TV, ‘Perşembe Gecesi Futbolu’ Akışı

Los Angeles Chargers bir başlangıç ​​felaketinden kurtuldu ve “Perşembe Gecesi Futbolu” molası sırasında 14-10’luk bir bölüm rakibi olan Kansas City Chiefs’i vurguladılar.

Los Angeles’ın ilk hakimiyeti, Chargers’ın açılış vuruşunda 75 yarda kaybettiği ve skorsuz dışarı çıktığı için, oyunun son bölgesinde art arda üç düşüşle sona erdi. Liderler açılış pozisyonlarında bir touchdown yaptıktan sonra, Justin Herbert bir pas dalışı yaptı ve LA’nın gecenin ikinci sürüşünü yakaladı. Kansas City 10 sayılık bir öne geçmek için bir saha golünü engelledi, ancak Chargers 10 oyun, 75 yarda bir touchdown sürüşü ile kendilerini yeniden kazandı.

KC’nin üçlük vuruşundan sonra, Chargers harika bir saha pozisyonu oluşturdu, sahaya geri döndüler ve Herbert, John Kayton’a rehberlik etmek için kendi tarafını 4 yard uzakta buldu. Birinciler, iki dakikalık antrenmandan sonra bazı puanlar alma şansı buldu, ancak Joey Bosa, Mahoms’ta bir parça çuval için kenara bağırdı. LA farkı uzatma fırsatı buldu, ancak dördüncü ve son yarıda golsüz berabere kaldı.

Liderler ikinci yarıda geri gelip ligdeki hakimiyetlerini pekiştirecek mi, yoksa şarjörler normal sezonda işleri daha ilginç hale mi getirecek? İstatistikler, skorlar ve öne çıkanlar ile size bildirdiğimizde, bir gecede canlı blogumuzda kilitli tutun.

nasıl görülür

Tarih: 16 Aralık Perşembe | Zaman: 20:20 ET
Konum: Sophie Stadyumu (Inglewood, Kaliforniya)
TELEVİZYON:
Fox / NFLN | Aktarım: fuboTV (Buraya Tıkla)
Takip et: CBS Spor Uygulaması
çelişkiler: Kafa-3, O / U 54

READ  Albuquerque, New Mexico'da birçok insan bir gecede Santia Peak tramvay vagonunda mahsur kalıyor.