Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dolaplar Anthony Davis, Dwight Howard, Suns maçı sırasında Bench’e karşı çatışması

Getty Resimleri

Yeni görünüş Los Angeles Yapımcıları Sezona zor bir başlangıç ​​yaptı. İlk başta başarısız oldular altın Devlet savaşçıları Açılış gecesinde çift haneli fark attıktan sonra. Sonra, Anthony Davis Ve Dwight Howard Maçın ikinci çeyreğinde onlarla birlikte yedek kulübesine girdik. anka oğulları Cuma.

İlk yarının sonlarında, zamanla dışarı çıktıklarında Davis, Howard ile bir şey hakkında konuşmaya gitti. Howard ayağa kalktığında, Davis ellerini Howard’ın elinin üzerine koydu, Howard bunu takdir etmedi. İki takım da ayrılmaya çalışınca ikili arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı. Howard bir noktada yedek kulübesine düştü, ancak sandalyelerin etrafında dengesini kaybetmiş bir ürüne benziyordu.

İkili birbirlerinin sözlerini paylaştılar ve sonunda yardımcı antrenör Bill Handy tarafından güzelce ayrıldılar. ESPN’de yarım saatlik bir gösteri sırasında Stephen A. Smith ve Michael Wilbun, Howard’ın yanlış bir şey yapmış olması gerektiğini çünkü Davis’in diğer oyunculara gidecek itibara sahip olmadığını düşünüyorlardı. Tartışmanın nedeni henüz belli değil ancak maçtan sonra Howard ikilinin işleri hallettiğini ve herhangi bir sorun olmadığını söyledi.

Howard’ın tüm yorumları:

“Hemen ezdik. Sahada olan bir konuda anlaşamadık. İkimiz de kazanmak için çok heyecanlıydık, bu maçı kaçırmak istemedik. İkimiz de çok heyecanlıydık, bu yüzden dışarı çıktık. Biz olgun insanlarız bir şeyler oluyor ama biz zaten konuşup ezdik.Onunla benim aramda bir problem yok.Kardeşim o benim takım arkadaşım.Ona dedim.Her zaman yanında olacağım dedim. Her zaman senin için savaşacağım, bu takımın başarısı için elimden gelen her şeyi yapacağım. “O da aynı şeyi söyledi. Biz iyiyiz. Biz onu ezdik.”

Bu olay tüm dikkatleri üzerine çekecek ve Lakers, Davis ve Howard’ın işin içinde olmasının iyi bir nedeni var. Ama belli değil İyi Sezonun ikinci maçında bu tür halka açık aralar vermek çok da önemli değil.

READ  Mark Ingram, Jack Moss olmadan bufalo faturaları alan kısa kollu New Orleans azizleriyle takılıyor

Howard’ın dediği gibi, bu çok rekabetçi bir ortam ve yoldaşlar her zaman tartışmalara giriyor. Bankın hemen yanında olmasalardı ve Howard dengesini kaybetseydi o kadar da kötü olmazdı. Birkaç hafta içinde herkes bunun olduğunu bile unutmuştu.