Aralık 8, 2021

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dodgers vs. Braves: Max Scherzer 2. Oyunu başlatıyor; Oyun 1’de LA marş motoruyla birlikte gelir

Getty Resimleri

NS Los Angeles Hileleri Ulusal Lig Şampiyonası Serisi Cumartesi gecesi başlarken, beş yıldaki dördüncü yıllık görev Cumartesi gecesi devam edecek. atlanta cesurlar. (İşte 1. Oyunu nasıl izleyebilirsiniz) Savunma için oynama zamanı geldiğinde, Dodgers’ın tepede harika bir oyuncusu olacak: sağ el kurtarıcı Cory Nebel.

NL Division Serisinin “Açık” Oyunu 5 San Francisco Devleri, Cumartesi günü tekrar onay alacak, Takım açıkladı. Bu oyunun aksine Dodgers, konserde sol elini kullanan Julio Urias ile Nabal stratejisini kullandı ve Cumartesi günkü maç tutarlı bir saçmalık oyunu olabilir.

Cuma günü, Dodgers yöneticisi Dave Roberts gazetecilere verdiği demeçte (SP Nation’dan Eric Stephen dahilLos Angeles belirsiz Maksimum Scherzer Shareser, Oyun 5’i tamamladıktan sonra başlayabilir.”Küçük el yorgun hissetti, “Roberts Cumartesi dedi. Bu, Dodgers’ın fazladan bir gün izin almasına ve başlangıcını Pazar gününe ertelemesine neden oldu.

Bu, Scherzer’in 2. Oyuna devam edeceği anlamına gelir. yürüteç Oyun 3, Oyun 3 ve Urias ile başlar. Seri bir Oyun 5 gerektiriyorsa, Dodgers’ın Bulbon oyun düzenlemesine sadık kalıp kalmayacağı belli değil.

Los Angeles’ın 1. Maç planlarına gelince, Dodgers NLCS listesi, sol kanattaki Justin Bruil ve Wright’a yeni eklenenler de dahil olmak üzere 13 sürahi içeriyor. Evan Phillips. Oyun 1’deki aksiyonun çoğunu görebileceğiniz sürahi Tony Gonzalez.

Gonzalez normal sezonda çıktığı 15 maçta 13 maçta forma giydi ve 3.23 ERA (127) topladı. çağ +) Ve 1,91 üstü çizili duvara oranı. Dört yolculuğunda beş vuruştan fazla sürdü, ancak Cumartesi gecesi uzunluğunu teslim edebilirdi.

READ  San Francisco restoranı, yetkililere gitmeleri söylendikten sonra olumsuz eleştiriler aldı.