Ocak 22, 2022

GoalBien.com

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chris Guomo, Andrew Cuomo’nun savunmasında önemli bir rol oynadı

Pazartesi günü yayınlanan bir açıklamada, eski valinin sözcüsü Richard Asobardi, şu anda vali adayı olan Bayan James’in yorum yapmak için müsait olmadığını söyledi. Cuomo’yu siyasi kötü niyetle hareket etmekle suçladı – kendisi ve eski valinin avukatları tarafından tutulan bir pozisyon. Raporun yayınlanmasından birkaç ay sonra, sonuçlarını baltalamak amacıyla tekrarlandı.

“Herkesi şaşırtacak şekilde, Dish James siyasi geleceğini desteklemek için hükümet yetkisini kötüye kullanmaya devam ediyor – avukatın görevi kötüye kullanması, ahlakı ve dürüstlüğü yok edilecek” dedi. dedi Azobardi. “Bugünün seçilmiş tanık ifadelerinin seçilmiş incelemelerle birlikte ele alınması rutindir.”

Yeni yayınlanan gönderilerdeki metin ve e-posta mesajlarının kopyaları, Mr. Cuomo’nun yakın yardımcıları arasında Bayan Terosa ve mevcut ve eski hukuk danışmanları Steven M. Ayrıca Cohen, Alfonso David ve Jill’in transkriptlerini de içerir. Yok ediciler.

Bıçak yarışmaları, küfürler ve derin güvensizlik hikayeleriyle dolu, topluca bir tür zehirli çalışma kültürünün bir portresini çiziyorlar, Başsavcılık heyeti önünde ifade verenlerin çoğu işverenlerinin işini ve kendi işlerini korumak için mücadele ediyor.

Derosa, en yakın sırdaşlarıyla yaptığı kısa mesaj alışverişinde, “Kimseye güvenmiyorum” diyerek, stratejik bir çağrı için neden bir yardımcı olmadığını açıklayarak, çağrı detaylarını paylaştı. Müfettişler tarafından yayınlanan bir başka açıklamada, Sn. Bayan Teroza, Cuomo’yu suçlayanlardan birinin “Sünger” takma adıyla iki adama nasıl hakaret ettiğini anlatıyor.

“Gerçek bir roldeyim” diye ekledi: “Savunmada herkes berbat.”

Bir keresinde, müfettişler Mr. Vali, Azobardi’den kayısılara hiç öfkeyle saldırıp saldırmadığını söylemesini istedi. İsmi açıklanmayan başka bir çalışanın ifadesinde yayınlanan hikayenin yanlış olduğunu söyledi.

“Ciddi misin?” Bay. dedi Azobardi. Ama tanıklık etti: “Bana bağırdı. Ona tekrar bağırdım ama iyiydi.

READ  Trump, GOP örgütü onu sıkı tuttuğu için seçim yalanlarına sarıldı